Žluté vlaky RegioJet nově zamíří i do Zlínského kraje

Ekonomika Ekonomika
5. 11. 2015 11:08
Vlaky RegioJet začnou od 13. prosince, kdy začíná platit nový jízdní řád, denně jezdit také mezi Prahou a Zlínským krajem. Zamíří přes Přerov, Hulín a Otrokovice do Starého Města u Uherského Hradiště, novinkou bude i návazný autobus z Otrokovic do Zlína a Vizovic. Žluté vlaky ze skupiny Student Agency podnikatele Radima Jančury odjedou z Prahy v 16:46, opačným směrem v 5:50 ze Starého Města. Podobné spoje už provozuje konkurenční Leo Express, využít lze i státní České dráhy. Dalšími novinkami RegioJetu od poloviny prosince je zavedení přímého spoje z Prahy do Banské Bystrice a Zvolena, dojde také k rozšíření počtu nočních spojů na trase Praha – Košice ze tří týdně na každý den.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Ludvík Hradilek
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Při střelbě na oslavě v americkém Colorado Springs zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs v neděli zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy