Jaké vánoční doplňky seženete nejen v hobby marketech?

Andrea Berniová
10. 12. 2012 11:05
Prodejny nábytku i hobby markety nabízejí spoustu předmětů s vánoční tematikou, určitě si vyberete
V obchodech seženete i vánoční věnec na dveře
V obchodech seženete i vánoční věnec na dveře | Foto: Isifa/Thinkstock

Už jste po domě či bytě rozmístili vánoční výzdobu? Přemýšlíte, čím vánoční atmosféru interiéru ještě doplnit? Není to těžké. Zastavte se v hobby marketu nebo v prodejně nábytku, tam si z velkého množství dekorací a jiných vánočních nezbytností určitě vyberete. Předměty s vánoční tematikou často seženete i v supermarketech, i když možná ne v takovém množství.

Hobby markety nabízejí dekorace i vánoční papír

Co tedy najdete v hobby marketech? Především nepřeberné množství různých vánočních dekorací, a to jak hotových, tak také pomůcek či doplňků k jejich vyrobení. Chcete si sami vytvořit vánoční věnec na dveře? Seženete tu korpus, lepicí pistoli, ale i pár svazků jehličí či vázací drát. U drátu pozor na jeho tvrdost - neměl by se ohýbat příliš snadno, jinak možná budete mít problém s jeho zapícháváním třeba do slaměného korpusu.

Co se týče již hotových dekorací, čeká na vás v hobby marketech většinou opravdu bohatý výběr - od nápadných třpytivých dekorací až po ty střízlivější, v přírodních barvách. Nezapomeňte na vánoční osvětlení. Koupíte tu ale třeba i vánoční papír a můžete vybírat z mnoha druhů různých stuh.

Nezapomeňte na vánoční ubrousky

Prodejny nábytku nabídnou také různé již hotové dekorace, ale třeba také vánoční ubrousky, které se budou na vaší štědrovečerní tabuli jistě dobře vyjímat. Můžete do nich navíc dětem třeba poslední týden před Vánoci balit svačiny. Pokaždé si vzpomenou, že Vánoce už jsou za dveřmi.

Koupíte tady třeba i vánoční ubrus, svíčky a jiné doplňky s vánočními motivy či dárkové krabičky. V neposlední řadě seženete v prodejnách nábytku (ale i v hobby marketech) ozdoby na vánoční stromek. Můžete vybírat z mnoha druhů, tvarů a barev.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 minutou

Robert Svoboda rezignoval na funkci trenéra hokejistů Zlína

Hokejisté Zlína jsou bez trenéra. Robert Svoboda rezignoval po nedělní porážce s Kladnem a kvůli výkonům v úvodu extraligy, v níž jsou Berani poslední. V osmi zápasech získali pět bodů. Klub o změnách informoval v tiskové zprávě.

"Po duelu v Kladně bylo jasné, že týmu může pomoci změna trenéra. Myslím, že je to momentálně neodkladně správná věc, která může ještě vše obrátit k lepšímu,“ uvedl Svoboda s tím, že chce z mužstva sejmout tlak okolí, který je vyvíjen na něj osobně a mužstva se negativně dotýká.

Berany v zápase na ledě Olomouce povede asistent Martin Hamrlík společně s koučem zlínské juniorky Lubošem Jenáčkem.

před 42 minutami

Exploze v domě v Göteborgu si vyžádala více než dvě desítky zraněných

Více než dvě desítky zraněných, z toho několik vážně, si v úterý ráno ve švédském Göteborgu vyžádala exploze a následný požár v obytném domě. Několik postižených je zraněno vážně. Co výbuch způsobilo, zatím není jasné. Informovala o tom švédská média.

Podle televizní stanice SVT bylo 23 zraněných dopraveno do nemocnice, ale jen pět z nich převezly sanitky. Většinou se jedná o lehčí zranění, nicméně některá jsou vážná. Veřejnoprávní rozhlas SR hlásil, že hospitalizováno bylo 25 lidí.

Podle göteborské záchranné služby exploze zasáhla několik bytů a schodiště. Probíhá evakuace několika stovek lidí, někteří vyskočili z oken domu, sdělil SVT velitel zasahujícího týmu záchranářů. Požár, který se po výbuchu rozhořel, zatím není pod kontrolou.

Zdroj: ČTK
před 48 minutami

Před pařížským soudem začínají svědčit oběti teroristických útoků z roku 2015

Před pařížským soudem ohledně teroristických útoků z listopadu 2015 začnou v úterý svědčit oběti a poškození. Informoval o tom místní tisk. Podle odhadů organizací, které jim poskytují pomoc, by před soudem mohlo vystoupit až 300 obětí útoků, při kterých zemřelo v Paříži a okolí 130 lidí.

Hlavním obviněným je Salah Abdeslam, který je považovaný za jediného přeživšího přímého spolupachatele atentátů.

Podle serveru France24 by každý den mělo vystoupit před soudem se svým svědectvím zhruba 15 lidí. Každý z nich bude mít zhruba 30 minut na to, aby popsal útok a další okolnosti. Slyšení poškozených by mělo trvat pět týdnů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy