První seznámení se Škodou Citigo ve verzi 5door

První seznámení se Škodou Citigo ve verzi 5door
Důvod druhý: Jízdní vlastnosti zůstávají stejné, tedy na poměry miniaut vynikající.
Důvod třetí: Další dvojice dveří zejména díky většímu zadnímu okénku vzhled mírně vylepšila.
Důvod čtvrtý: Rychlejší nastupování. Do auta nyní mohou nastupovat všichni čtyři cestující naráz.
Důvod pátý: Pohodlnější nastupování dozadu. Nyní se na zadní sedadla protáhnou nejen děti, ale i běžně vzrostlí dospělí lidé.
Foto: Radek Pecák, Škoda-Auto
Radek Pecák Radek Pecák
15. 2. 2012 13:08

Pokud se lidé ve střední Evropě rozhodnou koupit vůz z kategorie těch nejmenších městských aut, pak více než tři čtvrtiny sahají po verzích s pěti dveřmi. V Česku to podle předpokladů výrobce budou až čtyři pětiny kupců Škody Citigo. Odradit by je neměla ani o deset tisíc korun vyšší základní cena.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Tenisté Evropy vedou v Laver Cupu po prvním dnu nad světem 3:1

Tenisté Evropy vedou po úvodním dnu Laver Cupu nad výběrem světa 3:1. Body výběru kapitána Björna Borga získali ve dvouhrách v Ženevě Dominic Thiem a Stefanos Tsitsipas, v týmu Johna McEnroea uspěl Jack Sock. Čtyřhru na závěr dnešního programu vyhrál domácí favorit Roger Federer s Alexandrem Zverevem nad Denisem Shapovalovem se Sockem 6:3, 7:5.

Rakušan Thiem v úvodním duelu třetího ročníku Laver Cupu odvrátil v duelu se Shapovalovem tři mečboly a nakonec Kanaďana porazil 6:4, 5:7 a 13:11. Američan Sock pak vyrovnal výhrou 6:1, 7:6 nad Italem Fabiem Fogninim a Evropu pak dostal znovu do vedení Tsitsipas, který v duelu debutantů přehrál dalšího Američana Taylora Fritze 6:2, 1:6, 10:7.

Úvodní ročník, který v roce 2017 hostila Praha, vyhrál tým Evropy a vloni v Chicagu trofej obhájil. V Ženevě bude vítěz znám v neděli.

Tenisový Laver Cup v Ženevě:

Evropa - Výběr světa 3:1 po prvním dnu

Thiem - Shapovalov 6:4, 5:7, 13:11, Fognini - Sock 1:6, 6:7 (3:7), Tsitsipas - Fritz 6:2, 1:6, 10:7, Federer, A. Zverev - Shapovalov, Sock 6:3, 7:5.

Další zprávy