Parkování s hybridním autem na modrých zónách má své limity. Kdo má vyšší výkon, šanci nedostane

Eva Srpová Eva Srpová
26. 6. 2018 12:35
Magistrát hlavního města Prahy rozšiřuje možnost parkování zdarma na zónách pro rezidenty i pro vozy s hybridním pohonem. Má to ale svá pravidla.
Foto: ČTK

Na základě usnesení městské rady v Praze mohou na placených zónách parkovat zdarma nejen elektromobily, ale nově i hybridy. Zde je postup, jak si tuto možnost zajistit.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Němečtí ekologové se odvolali proti rozhodnutí, které povoluje dřívější obnovení stavby Nord Stream 2

Německé ekologické organizace se odvolaly proti rozhodnutí Spolkového úřadu pro lodní dopravu a hydrografii (BSH), které povoluje dřívější obnovení výstavby plynovodu Nord Stream 2 v německých vodách. Toto nové povolení tak prozatím pozbývá platnosti, informovala v pondělí agentura DPA.

Nord Stream 2 má po dně Baltského moře přivádět zemní plyn z Ruska do Německa. BSH v pátek schválil okamžité pokračování výstavby plynovodu v německých vodách, zatímco dřívější povolení připouští pokračování výstavby až od konce května. BSH v pondělí potvrdil, že prostřednictvím elektronické pošty obdržel odvolání od ekologických organizaci Deutschen Umwelthilfe (DUH) a Naturschutzbund Deutschland (Nabu).

Zdroj: ČTK
Další zprávy