Legenda Volkswagenu se vrací na Caravan Salonu

Tomáš Rybecký
3. 9. 2012 8:18
Legendární obytný vůz se vrací jako Volkswagen California "Edition"
Foto: Aktuálně.cz

Na veletrhu Caravan Salon v Düsseldorfu letos Volkswagen vystavuje všechny kempinkové a obytné vozy od Caddy Maxi Tramper přes vůz California až po pick-up Amarok.

Středem pozornosti je především model California „Edition", který bude po své výstavní premiéře ihned k dispozici u prodejců ve variantách Beach a Comfortline. Vůz připomínající výsuvnou střechou klasický VW Transporter z 50. a 60. let má sedmnáctipalcová kola a tmavé ozdobné prvky karoserie.

V bílém interiéru naleznete troubu na pečení, dřez, sporák, izolační box a mnoho úložných prostorů. Do výbavy patří u modelu Beach mlhové světlomety, verze Comfortline má sériově tempomat.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Uzdravený Harden pomohl v NBA Brooklynu k výhře nad San Antoniem

Basketbalista James Harden se po dlouhé pauze vítězně vrátil do sestavy Brooklynu. K výhře 128:116 nad San Antoniem pomohl 18 body, sedmi doskoky a 11 asistencemi.

Harden kvůli zranění vynechal osmnáct zápasů a proti Nets začal jako náhradník, což se mu v NBA stalo poprvé od roku 2012. Na palubovce strávil necelých 26 minut. Nejlepším střelcem Brooklynu byl Landry Shamet, který trefil pět trojek a nasbíral 21 bodů.

Brooklyn nakonec dokráčel k pohodlné výhře, přičemž spolehnout se mohl hlavně na úspěšnost střelby. Téměř 61 procent z pole a 43 procent za tři body.

Nets táhlo osm dvouciferných střelců a v průběhu zápasu měli náskok až 19 bodů. S Hardenem, jenž vynechal 20 z posledních 21 utkání, dosáhli bilance 28-7 a na první Philadelphii ztrácí na východě jen 1,5 zápasu. "Jsme rádi, že je zpět. Dnes jsme ho taky řádně přivítali," těšilo Shameta.

Další zprávy