Foto: Objem ničím nenahradíš. Tohle je sedm aut na trhu s nejobjemnějším motorem

Foto: iStock
Eva Srpová Eva Srpová
17. 12. 2016 7:47
Motory současných aut zmenšují svůj objem, to je bez diskuze. Ale pořád najdete na trhu dost sériově vyráběných aut, která jdou proti tomuto trendu a mohou se pochlubit tolika litry jako soudek piva na zahradní párty. Podívejte se do galerie na sedm osobních aut s nejobjemnějšími motory, která jsou aktuálně na trhu.

A tady můžete porovnávat auta podle mnoha jednotlivých parametrů, například i podle objemu motoru. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

USA, Kanada a Mexiko se dohodly na nové podobě obchodní smlouvy

Spojené státy, Kanada a Mexiko se dohodly na upravené podobě nové severoamerické dohody o volném obchodu. Diplomatičtí zástupci dnes dohodu podepsali v Mexiku, smlouvu však ještě musejí ratifikovat zákonodárci všech tří zúčastněných zemí. Upravená dohoda má podporu Bílého domu i amerických demokratů, kteří mají většinu ve Sněmovně reprezentantů USA a kteří požadovali změny oproti původní podobě smlouvy sjednané administrativou amerického prezidenta Donalda Trumpa už v loňském roce.

Demokratická šéfka Sněmovny reprezentantů USA Nancy Pelosiová dnes uvedla, že upravená dohoda je nesrovnatelně lepší než původní plán Trumpovy administrativy z loňského roku. Dodala, že úpravy zahrnují například přísnější pravidla pro trh práce a ochranu životního prostředí.

Trump sám dnes zdůraznil, že nová obchodní dohoda bude pro Spojené státy "skvělá". "Bude to nejlepší a nejdůležitější obchodní dohoda, jakou kdy USA uzavřely," prohlásil. "Konečně skončí naše nejhorší obchodní dohoda, NAFTA," dodal prezident.

Zdroj: ČTK
Další zprávy