Ford má další výbavovou řadu pro Fiestu a Focus. ST-Line ovšem další koně pod kapotu nepřidá

Radek Pecák Radek Pecák
6. 6. 2016 16:43
O 27 000 Kč více než v případě dosud nejvyšší výbavy Titanium zaplatí zájemci o nový Ford Fiesta, pokud si budou přát auto v nově nabízené verzi ST-Line. Ta přinese sportovní spojlery, difuzor, mřížku chladiče ve tvaru včelích pláství, speciální kola, snížený podvozek a v interiéru pak sportovní sedadla, pedály, tmavý strop a prahové lišty ST-Line. Pod kapotou však budou klasické motory. V případě modelu Fiesta litrový benzinový tříválec naladěný na 125 koní, v případě Focusu pak benzinová a vznětová patnáctistovka s výkony 150 a 120 koňských sil.
Ve verzi ST-Line Fordy vypadají sportovněji.
Ve verzi ST-Line Fordy vypadají sportovněji. | Foto: Ford
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Prostějovská nemocnice dostala od sportovců 300 tisíc korun

Celkem 300 tisíc korun mezi sebou v Prostějově vybrali bývalí i současní sportovci a manažeři s cílem podpořit boj proti koronaviru. Na daru pro místní nemocnici se podíleli například bývalý tenisový reprezentant Jiří Novák, jeho současný daviscupový kolega Jiří Veselý nebo basketbalista Lukáš Palyza. Společně s nimi věnoval peníze také sportovní manažer Miroslav Černošek.

"Mně ten nápad přišel od prvního okamžiku velice dobrý. V současné situaci, kdy se lidi musí semknout, jsem byl od první chvíle připraven jakkoli přispět," řekl České televizi Veselý, který věnoval 50 tisíc korun stejně jako někdejší pátý hráč světa Novák a daviscupový kapitán Jaroslav Navrátil.

Symbolický šek od nich dnes převzal primátor František Jura. "Sportovci, které město dlouhodobě podporuje, se nyní rozhodli naopak pomoci městu," řekl Černošek na webu prostějovské radnice.

Předsedkyně představenstva nemocnice Marie Marsová uvedla, že peníze budou rozděleny mezi zdravotníky, kteří jsou v době pandemie nejvytíženější. "Lékaři, sestry a další personál jsou v pomyslné první linii. Dáváme jim tak signál, že víme, co pro nás dělají, a velmi si jejich nasazení vážíme," dodal primátor Jura.

Další zprávy