Žena slibovala mužům v Ostravě sex, pak je okradla

Magdaléna Daňková
6. 1. 2014 11:31
Dvaadvacetiletá zlodějka jednomu z poškozených ukradla také psa.
Foto: Ondřej Besperát, Aktuálně.cz

Ostrava - Kuriózní případ vyšetřovali v minulých měsících ostravští policisté. Dvaadvacetiletá žena tam totiž od srpna loňského roku do letošního ledna okrádala muže, se kterými se seznamovala pod příslibem sexu. Hrozí jí až tři roky vězení.

S prvním, devětatřicetiletým mužem, se seznámila prostřednictvím inzerátu v novinách. Muž za ní přicestoval do Ostravy, společně pokračovali do parku, kde jej žena okradla o mobilní telefon a peněženku.

Dalším okradeným je osmadvacetiletý muž, který obviněnou pozval v prosinci loňského roku do svého bytu. V době jeho nepřítomnosti mu ukradla věci v hodnotě zhruba deseti tisíc korun. Z bytu pak podle informací policie utekla oknem.

Padesátiletému muži, se kterým se seznámila prostřednictvím internetu pod fiktivním jménem, zase ukradla psa. Stalo se tak v době, kdy muž opustil byt, do kterého ženu předtím pozval.

"Po oznámení policisté shromáždili informace ke konkrétní podezřelé, načež zadrželi jak dívku, tak zajistili odcizeného psa, který byl již vrácen majiteli. Žena si vyslechla obvinění pro v úvodu zmíněné trestné činy na území Ostravy," uvedla ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Chemičku Deza z holdingu Agrofert znovu prověřuje Česká inspekce životního prostředí, píše server

Podle serveru iRozhlas unikly z areálu chemičky začátkem letošního roku do ovzduší neznámé látky. "A v okolí závodu byl podle místních obyvatel cítit několik hodin silný zápach. Deza jakékoliv pochybení odmítá," píše server.

Jméno chemičky se v médiích objevilo i ve spojitosti s otravou řeky Bečvy, kdy do ní podle České inspekce životního prostředí unikly kyanidy, které poškodily vodní biotop asi na 40 kilometrech toku od Valašského Meziříčí po Přerov. Do kafilerie tehdy odvezli rybáři více než 40 tun ryb.

Viníka ekologické havárie úřady zatím nenašly, Deník Referendum ale v listopadu napsal, že se v den otravy se v Deze, která patří do holdingu Agrofert, stala havárie. Podle deníku se incident stal v kaustifikační jednotce, odkud unikla směs látek. Mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka poté řekl ČTK, že šlo o provozní událost, která neměla charakter havárie a z podstaty nemohla být příčinou otravy.

Zdroj: Domácí , ČTK
Další zprávy