Popelářským autem přímo do sloupu. V pražském Podolí nehoda komplikuje provoz

eri eri
27. 10. 2021 8:38
Řidič popelářského vozu v přehledném úseku v pražském Podolí sjel ze silnice, prorazil zábradlí a narazil do sloupu. Podle mluvčího pražské policie Jana Daňka měl zřejmě řidič mikrospánek, podle dechové zkoušky alkohol před jízdou nepil.
Autem přímo do sloupu. V pražském Podolí nehoda zastavila provoz | Video: Erika Šedivá

Tramvaje v oblasti kolem zastávky Kublov vůbec nejezdí a automobilová doprava se v místě komplikuje odklízením nehody i přibývajícími autobusy náhradní dopravy.

Ve směru z Modřan do centra jezdí mezi tramvajovou zastávkou Dvorce a Podolská vodárna náhradní autobusy. Stejná linka X3 odveze cestující v opačném směru. Tramvaje ukončené v zastávce Dvorce se obrací a jedou zpět směrem na Nádraží Modřany. 

Automobilová doprava v místě omezena není, v ranní špičce ji ale komplikovaly přibývající autobusy, které nahrazovaly tramvaje, a operativně se řidiči musí připravit i na komplikace spojené s odklízením nehody.

Kdy dojede k uvolnění provozu, si zatím Dopravní podnik hlavního města Prahy netroufá odhadovat. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 9 minutami

Německá policie našla v domě u Berlína pět mrtvých, zřejmě byli zavražděni

V obytném domě ve městě Königs Wusterhausen jižně od Berlína našla německá policie pět mrtvých. Podle informací agentury DPA se předpokládá, že byli zavražděni.

"Vycházíme z toho, že jde o zločin zabití," řekl policejní mluvčí Lutz Miersch.

Server rozhlasové a televizní stanice RBB uvedl, že se dům nachází ve čtvrti Senzig. Policii na místo kolem poledne přivedl telefonát člověka, kterému se zdálo divné, že obyvatele domu nevidí.

Příslušná ulice ve zhruba 33tisícovém braniborském městě zůstává uzavřena, policisté na místě nadále zajišťují stopy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy