Jihomoravská ČSSD podpořila nominaci Miroslava Krejčíka na předsedu strany

ČTK ČTK
Aktualizováno 25. 1. 2018 20:47
Jihomoravská ČSSD dnes na krajské konferenci v Brně podpořila nominaci Miroslava Krejčíka na post stranického předsedy. Krejčík je členem středočeské organizace a nominaci už dostal v Moravskoslezském kraji od ostravské ČSSD. Je bývalým šéfem Vojenského zpravodajství a nyní je ředitelem Poštovní tiskárny cenin Praha. Místopředsedou má být Roman Onderka, který byl do roku 2014 brněnským primátorem, jeho pozice v celostátní struktuře zeslábla po volbách v roce 2013 do Sněmovny, kdy vyzval předsedu Bohuslava Sobotku k rezignaci. Mimořádný celostátní sjezd strany, který má zkoušené sociální demokracii pomoci získat nové vedení, se uskuteční 18. února v Hradci Králové.
Miroslav Krejčík
Miroslav Krejčík | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 25 minutami

Czech Point bude od 25. října mimo provoz, odstávka potrvá tři dny

Informační systém Czech Point, ze kterého lze získat například výpis z katastru nemovitostí či rejstříku trestů, bude kvůli přechodu na nové technické vybavení od příštího pátku tři dny mimo provoz. Na jeho kontaktních místech si lidé nebudou moci pořídit žádný výpis ani využít žádnou jinou službu od 25. října 20:00 do 29. října 06:00. Na webu systému to uvedlo ministerstvo vnitra, které projekt řídí. Lidem doporučuje, aby si potřebné výpisy obstarali mimo uvedenou dobu.

Podle vnitra v době odstávky Czech Point nebude v provozu ani úřednický [email protected] a nebude možné se prostřednictvím služby JIP/KAAS přihlásit do řady agendových informačních systémů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy