Policie dopadla podezřelého z vraždy ženy v prodejně potravin v Liberci

ČTK ČTK
6. 1. 2018 17:57
Policie dopadla muže, kterého podezřívá z páteční vraždy ženy v prodejně potravin v Liberci. Žena po útoku nožem zemřela, těžce zraněn byl ještě jeden muž. O dopadení podezřelého v sobotu informovala liberecká policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Policie původně pátrala po dvou mužích. "Kriminalisté již mají v moci muže, který zatím není v pozici obviněného, ale podezřelého, a provádějí důležité procesní úkony," uvedla mluvčí. Vražda se stala v pátek dopoledne v prodejně potravin v liberecké části Vratislavice nad Nisou. Zraněnou ženu se na místě snažili resuscitovat nejprve policisté, poté i zdravotníci, po 40 minutách oživování konstatovali úmrtí.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Irena Hošková\Economia
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Exhejtman Zimola chce jako člen ČSSD kandidovat za Změnu 2020 v krajských volbách

Předseda jihočeské sociální demokracie Jiří Zimola hodlá v krajských volbách v příštím roce kandidovat za hnutí Změna 2020. Jedná se podle něj o hnutí členů ČSSD i nestraníků. Za Změnu 2020 by mohli kandidovat i někteří další lidé z vedení jihočeské sociální demokracie.

"Nemáme v plánu střílet do nohy ČSSD a ani stranu nějak štěpit. Je to určitá vize, s níž chceme do voleb jít, a vycházíme z modelu, který využil Michal Šmarda," uvedl Jiří Zimola. Řekl, že Šmarda loni v komunálních volbách v Novém Městě na Moravě jako člen sociální demokracie vedl formaci Lepší Nové Město a stal se starostou. Předseda jihočeské ČSSD dodal, že Změna 2020 se otevře i adeptům z řad nestraníků, kteří prý nechtějí figurovat na kandidátní listině sociální demokracie.

Další zprávy