Na Pražském okruhu se nedaleko letiště srazily dva kamiony, řidiče vyprošťovali záchranáři

ČTK ČTK
Aktualizováno 28. 5. 2018 15:34
Nehoda omezila provoz za nájezdem z Evropské ulici, policisté odklánějí auta přes staré ruzyňské letiště.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: HZS Plzeňského kraje

Praha - Na Pražském okruhu nedaleko Letiště Václava Havla se dnes brzo odpoledne srazily dva nákladní automobily. Řidiče zaklíněného v kabině jednoho z kamionů museli 15 minut vyprošťovat hasiči.

"Záchranáři poté šestapadesátiletého muže odvezli s mnohačetnými zraněními do motolské nemocnice," řekla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

Do ulice K Letišti dorazily tři hasičské jednotky včetně hasičů z Letiště Václava Havla. "Hasiči vyprostili jednoho z řidičů a předali ho zdravotnické záchranné službě," sdělil mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Záchranáři - specialisté na urgentní medicínu podle Poštové poté muži zajistili žilní vstup, podali léky na bolest a převezli do Motola. Hasiči poté odklidili trosky vozidel a zajistili místo nehody proti vzniku požáru. Okolnosti kolize vyšetřují policisté.

Nehoda za nájezdem z Evropské ulice omezila dopravu, policisté odkláněli auta přes staré ruzyňské letiště, v okolí se tvořily kolony. Některé autobusy pražské integrované dopravy jezdící na letiště či do Kladna nabíraly zpoždění.

 

Právě se děje

Další zprávy