Foto: Přátelé a přítelkyně, rozpusťme se. ČSSD zvolila vládu s ANO a odkládala růžové brýle

Foto: Přátelé a přítelkyně, rozpusťme se. ČSSD zvolila vládu s ANO a odkládala růžové brýle
Hradec Králové se v neděli zbarvil do oranžova. Nejstarší česká strana si zde měla zvolit své vedení, a především projednat, co dál se sebou.
Všechno se musí pečlivě nachystat.
Nejprve to vypadalo na uzavřenou sešlost, nakonec se delegáti přeci jen rozhodli vpustit i média.
Včetně externího spolupracovníka Českého rozhlasu Štěpána Kotrby. Ten na sebe upozornil tím, že dvěma bezdomovcům škemrajícím o drobné nastříkal do očí pepřový sprej. Následně přišel o akreditaci.
Foto: Zbyněk Pecák
Lukáš Werner Lukáš Werner
18. 2. 2018 23:34
Sociální demokracie má za sebou volební sjezd v Hradci Králové. Přesněji řečeno jeho polovinu. Poté, co si strana do čela zvolila tandem Jan Hamáček a Jiří Zimola a odhlasovala si, že bude jednat s hnutím ANO o vládě, sjezd přerušila do 7. dubna. Podívejte se, co vše se v neděli v hradecké Střelnici dělo.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Po nárazu auta do stromu na Litoměřicku jsou řidička a dvě děti v kritickém stavu

Velmi těžká zranění utrpěly řidička a dvě děti při nárazu Škody Fabia do stromu. Vážná dopravní nehoda se stala dnes odpoledne u Budyně nad Ohří na Litoměřicku. ČTK to řekla ústecká mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Řidička narozená v roce 1972 havarovala před 15:00 na silnici 246 mezi Budyni nad Ohří a vesnici Nížebohy. "Z dosud nezjištěných příčin vyjela mimo komunikaci a narazila do stromu. Ve vozidle s touto řidičkou cestovaly dvě děti," uvedla Hyšplerová.

Žena i obě děti utrpěly podle krajského mluvčího záchranné služby Prokopa Voleníka velmi vážná zranění. "Ženu jsme převezli pozemní posádkou do ústeckého traumacentra. Pro děti vzlétl vrtulník letecké záchranné služby Ústí nad Labem a pražský vrtulník. Obě děti byly transportovány do jednoho z pražských traumacenter," dodal Voleník.

Další zprávy