DVTV podepsala smlouvu s Economií na další tři roky. Chystá nové studio i pořady

Domácí Domácí
27. 10. 2016 9:58
Economia a DVTV prodlužují úspěšnou spolupráci o další tři roky. Po dvou a půl letech vysílání se DVTV navíc chystá rozšířit svůj program o živé vysílání, glosáře či moderované diskuse. Moderátoři Daniela Drtinová, Martin Veselovský a Filip Horký společně natočili na dva tisíce videí, které zhlédly miliony diváků a získaly řadu ocenění.
DVTV a Economia - zleva Jan Ouředník, Jan Rozkošný, Martin Veselovský, Daniela Drtinová, generální ředitel Economie Roman Latuske a ředitel redakcí Vladimír Piskáček.
DVTV a Economia - zleva Jan Ouředník, Jan Rozkošný, Martin Veselovský, Daniela Drtinová, generální ředitel Economie Roman Latuske a ředitel redakcí Vladimír Piskáček. | Foto: Economia

PrahaDVTV v čele s moderátory Danielou Drtinovou a Martinem Veselovským se dohodla na pokračování spolupráce s vydavatelstvím Economia. Na další nejméně tři roky bude DVTV dodávat obsah pro Aktuálně.cz.

Po dvou a půl letech vysílání se úspěšná internetová televize navíc chystá rozšířit svůj program. "Chceme DVTV posilovat, máme nápady na další projekty," slibuje vedoucí projektu DVTV Jan Rozkošný.

Diváci se tak mohou těšit na nové studio, rozhovory, moderované diskuse či glosáře. "S přípravou některých jsme již začali a jsem přesvědčen o tom, že diváky opravdu zaujmou,“ dodal člen představenstva a ředitel redakcí Vladimír Piskáček.

Prvním z nových formátů pořadů bude živý přenos z diskuse po prezidentských volbách ve Spojených státech amerických a jejich rozbor pod názvem Americká snídaně.

Daniela Drtinová, Martin Veselovský a Filip Horký, který se k DVTV přidal na podzim minulého roku, natočili na dva tisíce rozhovorů s osobnostmi z české i zahraniční politiky a společenského dění. Sledováním videí DVTV diváci strávili přes sedm milionů hodin, a dohromady tak zhlédli na 60 milionů videí. Úspěch DVTV dokládá i trojnásobné vítězství Křišťálové lupy a sta tisíce fanoušků na Facebooku.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Federer rozdrtil Albota, v Basileji je už posedmnácté ve čtvrtfinále

Miláček domácích fanoušků Roger Federer porazil v druhém kole v Basileji 6:0, 6:3 Moldavana Radu Albota a při 19. startu na halovém turnaji v rodném městě si zahraje 17. čtvrtfinále. V dosavadních dvou zápasech prohrál slavný švýcarský tenista jen pět gamů.

Osmatřicetiletý Federer dnes navázal na úvodní výhru nad Němcem Peterem Gojowczykem za 53 minut a s Albotem se zdržel jen zhruba o deset minut déle. Na kurtu tak grandslamový rekordman nestrávil ještě ani dvě hodiny a upravil svou bilanci v St. Jakobshalle na 73:9.

Federer útočí v Basileji na jubilejní desátý titul, což se mu letos povedlo už na trávě v Halle. Ve čtvrtfinále se může střetnout s krajanem Stanem Wawrinkou, jehož ještě ve 2. kole čeká Američan Frances Tiafoe.

Zdroj: ČTK
Další zprávy