reklama
 
 

Živě: Martin Veselovský a Daniela Drtinová versus Andrej Babiš a další hosté v originální talk show

15. 6. 2016 11:11
Sledujte od 19 hodin přímý přenos DVTV Roadshow z pražské Lucerny. Klikněte na ikonu "play".
Ve středu 15. 6. hostí od 19 hodin pražské kino Lucerna diskuzní pořad s názvem DVTV Roadshow, který uvádí tým internetové televize Drtinová Veselovský TV. Průběh celého večera sledujte na Aktuálně.cz v živém přenosu. Hlavními hosty jsou Andrej Babiš, Matěj Stropnický, Ondřej Kobza a další.

Sérii akcí s názvem DVTV Roadshow pořádá internetová televize Drtinová Veselovský TV společně s Nadací Open Society Fund a autorským týmem Kanceláře Blaník. 

Máte rádi DVTV? Zkuste také:

V uplynulých čtyřech měsících akce proběhla v Ústí nad Labem, Žďáru nad Sázavou, Plzni, Karlových Varech a v Brně. Vybrané rozhovory si můžete přehrát na stránkách DVTV.

Rozhovory DVTV poprvé na papíře

U příležitosti druhých narozenin projektu DVTV byl také vydán speciální tištěný magazín, který na 120 stranách sdružuje dvacet nejlepších rozhovorů mimo jiné se Zdeňkem Svěrákem, Leošem Marešem, Janem Hnízdilem nebo Ondřejem Vetchým. Objednejte si speciální tištěný magazín DVTV jednoduše pomocí SMS zprávy.

Nová mobilní aplikace

Pro ty, kdo rádi sledují rozhovory DVTV v pohybu, vznikla také zcela nová mobilní aplikace, kterou si můžete stáhnout již nyní jak pro zařízení iOS, tak i Android.

Ke stažení: Aplikace pro iOS >> / aplikace pro Android >>


autor: Aktuálně.cz | 15. 6. 2016 11:11

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama