Živě: Martin Veselovský a Daniela Drtinová versus Andrej Babiš a další hosté v originální talk show

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
15. 6. 2016 11:11
Ve středu 15. 6. hostí od 19 hodin pražské kino Lucerna diskuzní pořad s názvem DVTV Roadshow, který uvádí tým internetové televize Drtinová Veselovský TV. Průběh celého večera sledujte na Aktuálně.cz v živém přenosu. Hlavními hosty jsou Andrej Babiš, Matěj Stropnický, Ondřej Kobza a další.
Sledujte od 19 hodin přímý přenos DVTV Roadshow z pražské Lucerny. Klikněte na ikonu "play". | Video:

Sérii akcí s názvem DVTV Roadshow pořádá internetová televize Drtinová Veselovský TV společně s Nadací Open Society Fund a autorským týmem Kanceláře Blaník. 

Máte rádi DVTV? Zkuste také:

V uplynulých čtyřech měsících akce proběhla v Ústí nad Labem, Žďáru nad Sázavou, Plzni, Karlových Varech a v Brně. Vybrané rozhovory si můžete přehrát na stránkách DVTV.

Rozhovory DVTV poprvé na papíře

U příležitosti druhých narozenin projektu DVTV byl také vydán speciální tištěný magazín, který na 120 stranách sdružuje dvacet nejlepších rozhovorů mimo jiné se Zdeňkem Svěrákem, Leošem Marešem, Janem Hnízdilem nebo Ondřejem Vetchým. Objednejte si speciální tištěný magazín DVTV jednoduše pomocí SMS zprávy.

Nová mobilní aplikace

Pro ty, kdo rádi sledují rozhovory DVTV v pohybu, vznikla také zcela nová mobilní aplikace, kterou si můžete stáhnout již nyní jak pro zařízení iOS, tak i Android.

Ke stažení: Aplikace pro iOS >> / aplikace pro Android >>


 

Právě se děje

před 18 minutami

Na základě jednání s ministrem vnitra Hamáčkem a policií zavedeme na části dálnice D1 zákaz předjíždění kamionů, řekl Babiš podle České televize.

Zdroj: ČTK
Další zprávy