Filip Horký přichází do DVTV. Na stránkách Aktuálně.cz se bude objevovat jako video reportér

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
21. 10. 2015 18:24
Reportér Filip Horký, který donedávna pracoval v České televizi, se připojí k Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému a posílí projekt internetové televize DVTV. S jeho příchodem by se měl rozšířit zpravodajský obsah kanálu DVTV, který exkluzivně nabízí Aktuálně.cz.
Filip Horký, nová posila DVTV.
Filip Horký, nová posila DVTV. | Foto: archiv České televize

Praha - Autorský tým DVTV, publicistického videokanálu, jehož obsah exkluzivně přináší Aktuálně.cz, se rozrůstá. Novou posilou se stává reportér Filip Horký, který až donedávna působil v České televizi.

Připojí se tak k Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému, kteří projekt spoluvytváří od května 2014.

Oba bývalí moderátoři Událostí, komentářů v České televizi připravují pro DVTV velké rozhovory s osobnostmi z politiky, byznysu, kultury a společnosti.

Příchodem Filipa Horkého by se měl rozšířit i zpravodajský obsah kanálu DVTV.

"Chceme ho posílat tam, kde se děje něco podstatného, co by mělo naše diváky zajímat. Budeme experimentovat s novými formáty, možnostmi natáčení a zprostředkování informací pomocí moderních technologií," říká editor DVTV Čestmír Strakatý.

 

Právě se děje

před 57 minutami

Bolivijský prezident obhájil mandát, opozice hovoří o volebním podvodu

Dosavadní prezident Evo Morales patrně obhájil mandát již v prvním kole prezidentských voleb v Bolívii. Podle agentury AP to na základě sečtení 95 procent hlasů uvedl bolivijský volební soud. Učinil tak poté, co na téměř den pozastavil zveřejňování informací o sčítání hlasů.

Opoziční kandidát Carlos Mesa prozatímní výsledek neuznal a hovoří o volebním podvodu. Na několika místech země vypukly nepokoje.

Další zprávy