Filip Horký přichází do DVTV. Na stránkách Aktuálně.cz se bude objevovat jako video reportér

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
21. 10. 2015 18:24
Reportér Filip Horký, který donedávna pracoval v České televizi, se připojí k Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému a posílí projekt internetové televize DVTV. S jeho příchodem by se měl rozšířit zpravodajský obsah kanálu DVTV, který exkluzivně nabízí Aktuálně.cz.
Filip Horký, nová posila DVTV.
Filip Horký, nová posila DVTV. | Foto: archiv České televize

Praha - Autorský tým DVTV, publicistického videokanálu, jehož obsah exkluzivně přináší Aktuálně.cz, se rozrůstá. Novou posilou se stává reportér Filip Horký, který až donedávna působil v České televizi.

Připojí se tak k Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému, kteří projekt spoluvytváří od května 2014.

Oba bývalí moderátoři Událostí, komentářů v České televizi připravují pro DVTV velké rozhovory s osobnostmi z politiky, byznysu, kultury a společnosti.

Příchodem Filipa Horkého by se měl rozšířit i zpravodajský obsah kanálu DVTV.

"Chceme ho posílat tam, kde se děje něco podstatného, co by mělo naše diváky zajímat. Budeme experimentovat s novými formáty, možnostmi natáčení a zprostředkování informací pomocí moderních technologií," říká editor DVTV Čestmír Strakatý.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Stav šéfa KSČM Filipa se po středečním infarktu zlepšuje, nemocnici by mohl opustit v pátek

Stav šéfa KSČM Filipa se po středečním infarktu a následném kardiologickém zákroku zlepšuje. Všeobecnou fakultní nemocnici na pražském Karlově náměstí ale ve čtvrtek ještě neopustí. Pro ČTK to řekla mluvčí nemocnice Marie Heřmánková.

Pokud se nic nezmění, mohl by podle Heřmánkové Filip hospitalizaci ukončit v pátek. Lékaři Filipův infarkt zachytili v časném stadiu. Ve středu uvedli, že to dává pacientovi naději na časné propuštění do domácí péče. Pětašedesátiletý Filip hned ve středu po zprůchodnění cév avizoval, že v pátek bude zpět v práci. Podle jeho spolupracovníků šlo spíš o jeho přání.

Zdroj: ČTK
Další zprávy