Dálnice D11 na Prahu tři hodiny stála, na 18. kilometru se srazilo patnáct aut

Aktualizováno 28. 3. 2016 23:20
Hromadná nehoda 15 vozidel zablokovala dnes večer zhruba na tři hodiny dálnici D11 na 18. kilometru ve směru na Prahu. Pět lidí se lehce zranilo. Dálnice byla v místě uzavřena od 19:30, krátce před 22:45 byl provoz obnoven jedním jízdním pruhem. Řekl to mluvčí středočeské policie Pavel Truxa. Řidičům policie doporučila objízdnou trasu vedoucí sjezdem z D11 na exitu 18 - Bříství, dále směr Starý Vestec a po silnici 611 směr Nehvizdy. Nájezd zpět na dálnici byl přes exit 8 - Jirny. V místě se tvořily kolony. Provoz v protisměru ovlivněn nebyl.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 3 hodinami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy