Na dálnici D5 u Prahy bagr na valníku urazil kus mostu, ten spadl na sanitku a zranil jejího řidiče

ČTK Domácí ČTK, Domácí
Aktualizováno 26. 7. 2016 16:11
Dálnice D5 je na 4. kilometru ve směru na Prahu uzavřena kvůli nehodě. Bagr vezený na valníku urazil kus mostní konstrukce, ten spadl na sanitní vůz. "Jeden člověk je vážně zraněný. Policisté dopravu odklánějí na sjezdu u 5. kilometru. Nehoda se stala před 15:00, kdy bagr vezený na valníku u kamionu zavadil o mostní konstrukci. "Úlomek spadl na projíždějící sanitku," uvedl středočeský policejní mluvčí Jakub Vinčálek. Podle mluvčí středočeské záchranky Petry Effenbergerové má její řidič vážně poraněnou hlavu. "Po zajištění na místě byl přepraven do pražské motolské nemocnice," dodala.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Radek Pecák
 

Právě se děje

Aktualizováno teď

Izrael podnikl nálety na Pásmo Gazy, odkud byly vypuštěny zápalné balony

Izraelské vzdušné síly v noci na středu podnikly nálety na palestinské Pásmo Gazy. Stalo se tak nedlouho poté, co zápalné balony vypuštěné z Pásma Gazy způsobily asi dvacítku požárů na jihu Izraele. Jedná se o první významnější incidenty mezi Izraelci a Palestinci od příměří z 21. května, které ukončilo 11denní přeshraniční boje, informovala agentura AFP. Podle Hamásu nebyl při náletech nikdo zraněn.

Izraelská armáda uvedla, že její letadla zasáhla vojenské cíle využívané členy Hamásu v Chán Júnisu a ve městě Gaza. "Ta místa, na něž jsme útočili, využívali k teroristickým aktivitám," sdělil armádní mluvčí. Dodal, že šlo o odvetnou operaci za žhářské útoky na jižní Izrael.

Izraelská média uvádějí, že Palestinci v úterý vyslali přes hranici z Pásma Gazy zápalné balony, které způsobily 26 požárů v západním Negevu. Patnáct z nich vzplálo v lese u kibucu Beeri. K jednomu z balonů bylo připojeno výbušné zařízení, které explodovalo ve vzduchu nad školkou v západním Negevu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy