Kočner podle médií loni v lednu poslal Haščákovi krátkou SMS zprávu s vulgárním obsahem, ve které uvedl, že pracuje na odstranění "ču**ka". List Denník N uvedl, že Haščák v odpovědi Kočnerovi odepsal "Řekneme si, když budeme spolu". Podle televize Markíza je komunikace mezi oběma podnikateli zmíněna v usnesení o Kočnerově obvinění.
Haščák zmíněnou komunikaci popřel. "Nikdy jsem s Marianem Kočnerem nekomunikoval, a to ani v náznacích, na téma fyzické likvidace jakékoliv osoby. Neměl jsem žádné povědomí o tom, že by Marian Kočner připravoval úkladnou vraždu," uvedl Haščák v prohlášení, které poskytl mluvčí Penty Martin Danko.
Spolumajitel Penty, která podniká v různých odvětvích i v České republice a na Slovensku, v prohlášení také napsal, že autenticitu zmíněných SMS zpráv nemůže potvrdit a že ve svých záznamech žádnou takovou komunikaci nenašel. Tvrdil také, že se s Kočnerem setkával jen nepravidelně a že s ním nepodnikal.
Haščák se dříve dostal do pozornosti slovenských médií i v souvislosti s korupční aférou Gorila. Kauza vypukla na konci roku 2011, kdy na internet unikly dokumenty, které popisovaly, jak Penta v letech 2005 a 2006 za vlády tehdejšího premiéra Mikuláše Dzurindy uplácela vysoce postavené úředníky a politiky. Penta za to podle tisku získala vliv na privatizaci a na chod některých podniků.
Spis Gorila, který podle slovenských médií patrně vypracovala slovenská tajná služba SIS na základě odposlechů, zachycuje údajná setkání Haščáka s různými politiky v jednom bytě v Bratislavě. Podle dokumentu se tam dojednávaly nebo i přímo přebíraly úplatky. Penta i více politiků obsah spisu zpochybňují. Loni v prosinci slovenská média informovala, že při domovních prohlídkách u Kočnera policie našla nahrávky týkající se aféry Gorila. Kočner je od loňského června ve vazbě v jiném případu.