Nové fotky boeingu: Záchranáři hledají těla, blízcí truchlí

Nové fotky boeingu: Záchranáři hledají těla, blízcí truchlí
Když letoun Boeing 777 Malajsijských aerolinií letící z Amsterodamu do Kuala Lumpuru ve čtvrtek navečer zmizel nad ukrajinským územím z radarů, ...
... proruští separatisté zrovna oznamovali sestřelení antonova ukrajinské armády.
Zavládlo zděšení.
Zlé tušení se naplnilo.
Foto: Aktuálně.cz
Zahraničí Reuters Zahraničí, Reuters
Aktualizováno 18. 7. 2014 11:01
Okamžiky zmaru. Fotograf agentury Reuters zachytil truchlení za cestující z letu MH17. I to, jak záchranáři hledají v troskách mrtvé.

Doněck - Nizozemsko a Malajsie truchlí. Většina z cestujících, kteří byli na palubě zříceného boeingu, pocházela z těchto zemí.

Záchranáři zatím v troskách hledají ostatky.

Podívejte se na nové fotografie.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Fotbalisté Norwiche se po roce vracejí do Premier League

Fotbalisté Norwiche se po roční pauze vracejí do nejvyšší anglické soutěže. Pomohly jim k tomu remízy třetí Swansea s posledním Wycombem (2:2) a čtvrtého Brentfordu s Millwallem (0:0) ve 42. kole druhé ligy. "Kanárci" jsou tím pádem z jejich dosahu, v čele tabulky mají osmibodový náskok na druhý Watford a k dobru večerní zápas s Bournemouthem. K zajištění prvního místa jim v posledních pěti duelech stačí uhrát pět bodů.

Norwich před dvěma lety postoupil do Premier League jako vítěz, ale mezi elitou skončil beznadějně poslední. K návratu mu pomohl zejména finský kanonýr Teemu Pukki, který je s 25 trefami mezi střelci druhý.

Do Premier League přímo postoupí nejlepší dva týmy, další čtyři se utkají o zbývající volné místo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy