Provoz vlaků u Valašského Meziříčí je omezen, v kolejišti našli mrtvé tělo

ČTK ČTK
Aktualizováno 28. 9. 2016 18:45
Provoz na železnici mezi Valašským Meziříčím a Jablůnkou na Vsetínsku je dnes odpoledne omezen. V kolejišti bylo nalezeno tělo usmrceného člověka, řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Policejní mluvčí Simona Kyšnerová uvedla, že šlo o staršího muže, jeho totožnost je zatím neznámá. Podle webu Českých drah jezdí vlaky po jedné ze dvou kolejí, omezení by mělo trvat asi do 20 hodin. "Zatím není jisté, který vlak osobu srazil, bude se to zjišťovat. Ten vlak, který tělo objevil, to nebyl," uvedl Drápal. Okolnosti události na místě zjišťují kriminalisté. Přivolaná lékařka podle Kyšnerové na místě jen konstatovala smrt muže.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Ondřej Besperát
 

Právě se děje

před 9 minutami

Britská Dolní sněmovna odmítla změny v brexitovém zákoně

Britská Dolní sněmovna ve středu odmítla všechny změny, které v prováděcím zákonu k brexitové dohodě učinila horní komora. Sněmovna lordů chtěla mimo jiné lépe chránit občany EU či dětské uprchlíky. Návrh brexitového zákona nyní znovu poputuje do horní komory, která se může opět pokusit přijmout dodatky. Podle agentury Reuters ale termín brexitu v ohrožení není. Británie by měla EU opustit 31. ledna, tedy za devět dní.

Poslanci Dolní sněmovny, ve které mají konzervativci premiéra Borise Johnsona výraznou většinu, schválili návrh zákona o brexitu již 9. ledna. Sněmovna lordů, v níž mají více zástupců opoziční labouristé a liberální demokraté, ale tento týden k vládnímu textu připojila pět dodatků.

Zdroj: ČTK / Reuters
Další zprávy