reklama
 
 

Z pražské nemocnice utekl hospitalizovaný vězeň. Není ozbrojený a zřejmě zamíří na sever Čech

11. 8. 2018 18:10
Jedenadvacetiletý vězeň pochází z Teplic a Chomutova, proto se policie domnívá, že by mohl zamířit právě tam. "Jestliže jste hledaného viděli, nebo víte, kde by se mohl nacházet, volejte linku 158," požádal pražský policejní mluvčí veřejnost. Mladík není ozbrojený ani nebezpečný, tvrdí policie.

Praha - Z vinohradské nemocnice v Praze dnes dopoledne utekl jednadvacetiletý vězeň Martin Čonka. Hospitalizován byl po operaci levého předloktí, a měl proto dočasně přerušený trest. Útěkem z nemocnice ale podmínky přerušení trestu porušil, oznámil mluvčí pražské policie Jan Daněk.

"Hledaný má vztah k Teplicím a Chomutovu, protože tam bydlí. Není tedy vyloučeno, že se bude zdržovat tam," doplnil. Uprchlý vězeň je asi 165 centimetrů vysoký, štíhlé postavy.

Má snědou pleť, hnědé oči a krátké hnědé vlasy. Na pravém předloktí má vytetovaný nápis "Snou" a na levém předloktí křížek s tečkou. Na sobě měl naposledy modré kraťasy a bílou košili.

"Jestliže jste hledaného viděli, nebo víte, kde by se mohl nacházet, volejte linku 158," požádal mluvčí veřejnost. Podle webu policie není hledaný mladík ozbrojený ani nebezpečný.

autor: ČTK | 11. 8. 2018 18:10

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Vyberte region

  reklama
  reklama
  reklama