Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na dálnici D8 u Řehlovic ve směru na Německo

Domácí Domácí
Aktualizováno 9. 2. 2018 11:03
Na dálnici D8 u Řehlovic na Ústecku se srazilo pět aut. Dálnice byla ve směru na Německo přes tři hodiny uzavřena, řekla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Nehoda se stala kolem 6:15 před exitem 64 u Řehlovic. Srazilo se pět osobních aut. Podle mluvčího krajských hasičů Lukáše Marvana si havárie vyžádala jedno zranění, podle záchranářů utrpěli zranění dva lidé. "Z místa dopravní nehody jsme odvezli řidiče a řidičku s lehkými zraněními do ústeckého traumacentra," uvedl mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník. Dálnice ve směru na Německo byla přes tři hodiny uzavřená, policie dopravu odkláněla v Lovosicích na silnici I/30 do Ústí nad Labem.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy