reklama
 
 

Na dálnici D8 u Nové Vsi volně běhali dva býci, zastřelili je policisté

Aktualizováno 2. 5. 2016 13:59
Část dálnice D8 byla v pondělí po poledni na zhruba půl hodiny uzavřená. Na 18. kilometru po dálnici volně pobíhali dva býci. Dostali se až ke středovým vozidlům, kde byli nakonec zastřeleni. V úseku se stala minimálně jedna nehoda, směr na Prahu už je průjezdný. Na místě zasahují policisté, kteří zjišťují majitele zvířat a zároveň prošetřují, jak se býci na dálnici dostali.

Kladno - Poblíž 22. kilometru dálnice D8 museli být zastřeleni dva volně pobíhající býci, kteří se dostali až ke středovým svodidlům. Dálnice byla v obou směrech zhruba půl hodiny uzavřena. "V úseku se stala minimálně jedna nehoda, dálnice je s omezením průjezdná, na místě jsou ale několikakilometrové kolony," řekl středočeský policejní mluvčí Jakub Vinčálek.

Na dálnici zasahují policisté, kteří zjišťují majitele zvířat a zároveň prošetřují, jak se býci na dálnici dostali. V případě prokázání nedbalosti by majiteli mohlo hrozit kromě zaplacení škody i trestní stíhání.

Policisté také šetří příčinu nehody dvou osobních aut. Zda přímo souvisí s pobíhajícími zvířaty, zatím není jasné. Podle dosavadních informací nebyl při nehodě nikdo zraněn.

autor: ČTK | 2. 5. 2016 13:32

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Středočeský kraj

  reklama
  reklama
  reklama