D11 za Prahou blokuje převrácený kamion, projet lze jedním pruhem

ČTK ČTK
3. 8. 2018 5:52
Na dálnici 11 za Prahou se na 13. kilometru ve směru na Hradec Králové po půlnoci převrátil kamion. Dálnice byla čtyři hodiny uzavřená, kolem půl šesté ráno byl provoz umožněn levým jízdním pruhem. Vyplývá to z informací Národního dopravního informačního centra a dálniční policie. Podle dálniční policie kamion ležel napříč dálnicí, aktuálně je v pravém jízdním pruhu a bude se odstraňovat. Při nehodě se lehce zranil řidič kamionu. Dálnice byla hodinu po půlnoci uzavřena už na nultém kilometru, protože výjezd z dálnice na exitu 8 je neprůjezdný kvůli údržbě.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 23 minutami

Projevy budou trvat maximálně čtyři dny, plánuje si úvod impeachmentu proti Trumpovi Senát

Úvodní projevy obžaloby a obhajoby v procesu impeachmentu proti americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi by měly trvat 24 hodin na každé straně sporu. V předloze organizační rezoluce, která unikla do amerických médií, to navrhuje šéf republikánské většiny v Senátu Mitch McConnell.

Projevy by přitom měly být rozloženy maximálně do čtyř dnů. O návrhu McConnellovy organizační rezoluce by se podle agentury Reuters mohlo hlasovat ještě v úterý. Demokraté ji kritizují.

Po čtyřech dnech úvodních řečí by podle návrhu měli senátoři dostat až 16 hodin na dotazy na zástupce obžaloby i obhajoby. Následovat má čtyřhodinová debata. O tom, zda budou pozváni svědci a zda budou moci být předloženy nové důkazy, by se podle McConnellova návrhu mělo rozhodnout až po otázkách senátorů a debatě, tedy pravděpodobně až příští týden. Demokraté požadovali, aby se o svědcích rozhodlo co nejdříve.

Zdroj: ČTK
Další zprávy