Video: Po střeše auta v centru Prahy běhal cizinec v kostýmu Batmana, skončil na služebně

Domácí Domácí
11. 6. 2018 12:56
Devětadvacetiletý cizinec chodil v noci na pondělí po Praze v kostýmu Batmana, proběhl se i po jednom ze zaparkovaných vozů v Jindřišské ulici, přitom jej ale poškodil. Strážníky, kteří kolem místa projížděli, o jeho počínání informoval náhodný svědek. Hlídka městské policie pachatele dostihla v nedaleké Panské ulici, převezla jej zpět na místo, kde přečin spáchal. Tam strážníci zajistili důkazy a cizince odvezli na služebnu. Celou událost zaznamenaly městské kamery.
Vandal v převleku Batmana přelezl přes střechu zaparkovaného auta | Video: Městská policie Praha
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Služba HBO Max zřejmě do Česka dorazí až příští rok

HBO možná zprovozní svou videotéku HBO Max v některých částech Evropy včetně Česka až příští rok. Firma se nyní soustřeďuje na Latinskou Ameriku, kde službu zpřístupnila 30. června. "Proto možná odložíme vstup na některé evropské trhy do začátku roku 2022," oznámil Pascal Desroches, finanční ředitel nadnárodní skupiny WarnerMedia, do které HBO náleží.

Podle webu Filmtoro.cz už česká pobočka potvrdila, že spuštění HBO Max pro zdejší zákazníky se odkládá na rok 2022. Dle dřívějšího plánu měla videotéka do Evropy dorazit ve druhé polovině letošního roku.

před 6 hodinami

Počet potvrzených obětí záplav v Německu dosáhl 180

Počet potvrzených obětí prudkých bouřek a záplav v Německu dosáhl 180, z toho 132 v západní spolkové zemi Porýní-Falc. Vyplývá to podle agentury AFP z bilance obětí po páteční aktualizaci německými úřady. Zhruba 150 lidí je nezvěstných nebo není možné je kontaktovat.

Předchozí bilance obětí záplav ze 14. a 15. července podle AFP činila 177. V nejhůře zasaženém regionu Porýní-Falc je nyní podle policie 132 potvrzených obětí na životě a 766 raněných. Dalších 149 je stále nezvěstných.

"Avšak neočekáváme, že konečný počet zemřelých se zvýší o tolik," řekl na tiskové konferenci zemský premiér Roger Lewentz s tím, že někteří lidé ze seznamu jsou na dovolené.

Zdroj: ČTK
Další zprávy