Vandal na Smíchově poničil 43 aut. Poškrábal lak i na střechách, poškodil skla

Domácí Domácí
10. 8. 2017 14:35
Třiačtyřicet aut v ulici Pod Tratí na pražském Smíchově v noci na čtvrtek poničil neznámý vandal. "Auta měla především poškrábaný lak, a to jak na kapotě vozu, tak na střechách, dveřích. U několika vozů byla poškozena také skla," píše na svém webu Týdeník policie. Výše vzniklé škody je předmětem dalšího šetření. Celý případ policie vyšetřuje jako trestný čin poškození cizí věci. Policisté postupně začali oslovovat majitele. Na ty, které se nepodařilo dohledat, čeká za stěračem jejich vozů informační leták. Mezi poškozenými vozy jsou stará i novější auta různých značek.
V Praze řádil vandal, poškrábal více než 40 aut | Video: Aktu.cz
Poničený lak na autě na Smíchově
Poničený lak na autě na Smíchově | Foto: Aktuálně.cz
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy