V pražské třídírně odpadů leželo torzo ženského těla

ČTK ČTK
9. 7. 2014 11:42
Policisté nyní zjišťují, odkud popelářský vůz trup přivezl.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Policie ČR

Praha - V třídírně odpadů v ulici Ke Kablu v Praze 10 bylo mezi dovezenými odpadky ve středu brzy ráno nalezeno torzo ženského těla. Případem se zabývají kriminalisté, kteří nařídili soudní pitvu. Výsledky by měly objasnit příčinu smrti.

Nález těla policistům oznámil jeden z pracovníků třídírny ve čtyři hodiny ráno. „Tělo bylo do třídírny s největší pravděpodobností dovezeno svozovým vozidlem," řekl serveru iDnes.cz mluvčí pražské policie Jan Daněk. Policisté nyní zjišťují, odkud popelářský vůz tělo přivezl.

Podobný případ se stal loni v říjnu, kdy se na březích Vltavy objevily kusy ženského těla. V květnu kriminalisté zjistili totožnost mrtvé.

 

Právě se děje

před 56 minutami

Paris St. Germain koupil útočníka Icardiho za 1,5 miliardy korun

Za více než 1,5 miliardy korun přestoupil argentinský fotbalista Mauro Icardi z Interu Milán do Paris St. Germain, kde už v této sezoně hostoval. S devítinásobným mistrem francouzské ligy podepsal sedmadvacetiletý útočník smlouvu do roku 2024.

Icardi si loni odchod z Interu vytrucoval. V milánském klubu se nemohl domluvit na prodloužení smlouvy, byl vyřazen z týmu a nesměl s ním dlouho ani trénovat. V září přišel do PSG, v jehož dresu zářil. V 31 zápasech dal 20 gólů a řekl si o setrvání v klubu.

Na základě opce mohl pařížský celek získat Icardiho za 70 milionů eur, ale vzhledem k dopadům koronavirové krize souhlasil Inter podle agentury AFP se snížením částky na méně než 60 milionů eur. Podle italských médií dostane milánský klub 50 milionů okamžitě a dalších osm milionů eur v bonusech. Pokud by se Icardi vracel z PSG do italské ligy, obdrží Inter dalších 15 milionů eur.

"Děkujeme za šest let u nás a přejeme všechno nejlepší v budoucí kariéře," rozloučilo se s Icardim vedení Interu, kam přišel v roce 2013 ze Sampdorie Janov za 13 milionů eur. Za milánský tým odehrál 219 utkání a dal 124 branek.

Další zprávy