Praha Libeň zažila noční přestřelku. Jeden zraněný

ČTK ČTK
22. 4. 2012 17:20
Incident se odehrál kolem 1:30 v baru v Sokolovské ulici
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Policie ČR

Praha - V noci na neděli byl při přestřelce v Praze Libni vážně zraněn muž. Údajného střelce zadržela policie, případ vyšetřují kriminalisté. Sdělil to mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Incident se odehrál kolem 1:30 v baru v Sokolovské ulici. Podle Hulana jeden z účastníků šarvátky vytáhl svou legálně drženou zbraň a protivníka postřelil.

"Celou událost momentálně prošetřují kriminalisté krajského ředitelství bez konkrétní právní kvalifikace. Ta by mohla být známa v průběhu zítřejšího dne," uvedl mluvčí.

K postřelenému byla přivolána záchranka. "Vyjížděli jsme ke třicetiletému muži, který utrpěl střelná poranění dolní končetiny a břicha," řekla mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová.

Záchranka zraněného muže převezla na ARO do pražské vinohradské nemocnice

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Seemanová překonala český rekord i na kraulové čtyřstovce

Plavkyně Barbora Seemanová překonala v Taškentu další český rekord. Po čtvrteční kraulové dvoustovce posunula nejlepší čas i na dvojnásobné trati. Časem 4:08,89 vylepšila svůj předchozí rekordní zápis z loňského mistrovství světa v Kwangdžu o 84 setin sekundy.

"Čtyřstovka se mi stejně jako včera dvoustovka jela skvěle. Cítila jsem silný záběr, což je pro mě hodně důležité. I když je to čtyřstovka, která vždycky bolí, tak jsem se snažila ke konci do toho ještě kopnout, ale abych nevytuhla, což se ale pochopitelně trochu stalo," popsala rekordní závod dvacetiletá Seemanová v tiskové zprávě.

"Opět skvělý výsledek, vylepšený osobní rekord, český rekord, no prostě paráda. Stále ale cílíme na olympijský A-limit, který Báře stále uniká. Na druhou stranu se zlepšuje a uvidíme, co se stane na jaře," uvedla trenérka Petra Škábová.

Na vynikající časy z International Swimming League v Budapešti navázala v Taškentu Simona Kubová. Po náročném programu posledních týdnů dokázala na 100 metrů znak zaplavat čas 1:00,03 a zopakovat olympijský A-limit. Ten už má splněný od loňského jara.

Zdroj: ČTK
Další zprávy