reklama
 
 

Agresivní pejskař se ozval: Mému psovi rozrazil lebku

24. 10. 2012 13:38
Pejskař brutálně zbil důchodce poté, co senior napadl jeho jorkšíra

Olomouc - Pejskař, který v pondělí brutálně zbil důchodce poté, co senior napadl jeho jorkšíra, se přihlásil policii. A jeho verze, co útok vyprovokovalo, je jiná.

Důchodce tvrdil, že se jen ohnal holí po volně pobíhajícím psovi bez náhubku. Majitel ale v úterý na policii vypověděl, že senior praštil holí jorkšíra tak, že mu praskla lebka a zůstal na místě ležet v kritickém stavu.

"Majitel popsal, že ihned po útoku vzal svého psa k veterináři. Nyní je stále v ohrožení života. Případem se budeme i nadále zabývat," uvedla krajská policejní mluvčí Marie Štrbáková.

K incidentu došlo na chodníku před panelovým domem v ulici Werichova v Olomouci.

"Majitel psa zareagoval na chování seniora tak, že ho fyzicky napadl. Sevřenou pěstí ho udeřil do obličeje a následně dvakrát kopl nohou do oblasti břicha a hrudníku," popsala potyčku Štrbáková.

Napadený senior po prvním útoku upadl na zem, majitel psa ale pokračoval dále. Kopal důchodce do břicha a přestal až ve chvíli, kdy ho okřiknul jeden z obyvatel panelového domu.

"Senior utrpěl zranění v obličeji a v oblasti břicha, s kterými byl převezen záchrannou službou do nemocnice. Policisté v současné době případ šetří jako podezření ze spáchání přečinu výtržnictví," dodala Štrbáková.

autor: Domácí | 24. 10. 2012 13:38

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Olomoucký kraj

  reklama
  reklama
  reklama