Zloděj kompletně "očesal" traktor. Zbyl z něho jen rám

Domácí ČTK Domácí, ČTK
2. 10. 2012 10:44
Zloděj rozebral traktor, který kvůli poruše nechal jeho majitel stát v lese na Novojičínsku
Zloděj traktor odstavený v lese během víkendu téměř kompletně rozebral.
Zloděj traktor odstavený v lese během víkendu téměř kompletně rozebral. | Foto: Policie ČR

Ostrava - Zloděj rozebral traktor, který kvůli poruše nechal jeho majitel stát dva dny v lese na Novojičínsku.

Odnesl téměř vše, na místě zůstal jen rám. Škodu majitel vyčíslil na 100.000 korun. Informoval o tom mluvčí novojičínské policie Petr Gřes.

Stroj přizpůsobený na těžbu dřeva se porouchal v lese nedaleko obce Klokočůvek na Odersku v sobotu 29. září. Majitel se pro něj vrátil v pondělí s tím, že prasklou zadní nápravu opraví. Na místě jej ale čekalo nemilé překvapení.

Zloděj traktor během víkendu téměř kompletně rozebral.

"Odmontoval téměř vše. Majiteli v podstatě zůstal jen rám. Zmizela například kola, dveře, rozvodová skříň, světla a další díly v hodnotě okolo 100.000 korun," uvedl Gřes s tím, že veškeré informace k případu policisté přijmou na lince 158.

 

Právě se děje

před 32 minutami

Pachatele hanlivých nápisů na Havlově chalupě na Hrádečku policie nezjistila

Pachatele hanlivých nápisů na vratech chalupy bývalého prezidenta Václava Havla na Hrádečku na Trutnovsku policie nezjistila a případ odložila. Škodu policie vyčíslila téměř na 5500 korun. Nápisy neznámý pachatel na vrata nastříkal v noci na 10. října loňského roku.

"Oprávněný správce budovy se s žádnou škodou pro případ náhrady v trestním řízení nepřipojil. Samotné nápisy byly odstraněny hned po zadokumentování ze strany policie," uvedl mluvčí trutnovské policie Lukáš Vincenc. Chalupu na Hrádečku po Havlově smrti vlastní jeho manželka Dagmar Havlová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy