reklama
 
 

D1 na Novojičínsku blokovala hromadná nehoda

7. 2. 2012
Při kolizi se zranili tři lidé. Dálnice už je znovu plně průjezdná

Ostrava - Při kolizi na 341. kilometru u obce Bravantice na Novojičínsku se srazilo šest aut.

Příčinu nehody policisté zatím blíže nespecifikovali, silnice však podle nich byla po ránu namrzlá. Při kolizi se zranili tři lidé.

Mluvčí záchranné služby Lukáš Humpl uvedl, že se jednalo o lehká až středně těžká zranění. S poraněním hrudníku byl do nemocnice v Ostravě-Porubě letecky transportován čtyřicetiletý muž.

"Žena ve věku 24 let a třicetiletý muž utrpěli rovněž zranění hrudníku a také oni byli po poskytnutí první lékařské péče následně sanitním vozidlem přepraveni do FN v Ostravě," informoval Humpl.

Hromadná srážka aut u Bravantic nebyla v úterý v ranních hodinách jedinou hlášenou nehodou z D1, záchranáři evidují hned dvě kolize.

"Operátorům linky 155 přišlo několik hlášení o dvou nehodách na dálnici, s více zraněnými, jejichž počet ani zdravotní stav však nebylo možno specifikovat. Na místo byl proto vyslán vrtulník LZS Ostrava a posádka rychlé zdravotnické pomoci ze Studénky," dodal mluvčí.

V místě nehody se vytvořila kolona, která se po uvolnění jednoho jízdního pruhu začala pomalu rozjíždět. Zhruba od poledne už je dálnice znovu plně průjezdná.

autoři: Domácí, ČTK | 7. 2. 2012

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Moravskoslezský kraj

  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama