Policisté vypátrali ztracenou 11letou dívku z Brna

ČTK ČTK
Aktualizováno 27. 1. 2015 11:00
Jedenáctiletá Dominika Kaye se nevrátila v pondělí z kroužku. Brněnská policie dnes ráno pátrání odvolala.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Irena Hošková\Economia

Brno - Policie v úterý ráno odvolala pátrání po jedenáctileté Dominice Kaye z Brna, která se v pondělí nevrátila domů z kroužku. Pohřešovanou dívku nalezli policisté ve škole, kam přišla na výuku, řekl mluvčí Pavel Šváb s tím, že dívka je po zdravotní stránce v pořádku.

"V současné době k věci za přítomnosti pracovníka orgánu sociálně-právní ochrany dětí podává vysvětlení kriminalistům," doplnil Šváb. Kde dívka v noci byla, zatím neuvedl.

Bližší informace o dívce zatím policisté nezveřejnili. Podle dostupných informací se večer údajně pohybovala v okolí Dlouhé a Neužilovy ulice v Bohunicích.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Biker Cink si v Novém Městě zopakoval čtvrté místo z úvodu SP

Biker Ondřej Cink dojel v závodě Světového poháru v cross country v Novém Městě na Moravě čtvrtý, stejně jako před týdnem v úvodu seriálu v německém Albstadtu. S velkým náskokem dnes zvítězil Brit Thomas Pidcock.

Cink se na domácí trati držel od začátku v popředí, a přestože se mu vzdalovaly medailové pozice a jel dlouho osamocený, dokázal udržet cenné čtvrté místo. Na Pidcocka měl ztrátu přesně dvou minut.

Další zprávy