Brněnská policie hledá svědky smrtelné nehody, seniorka spadla pod nákladní auto

ČTK ČTK
3. 2. 2016 18:24
V Brně zemřela ve středu dopoledne při dopravní nehodě třiadevadesátiletá seniorka. Na křižovatce ulic Úvoz a Pekařská spadla pod nákladní auto a na místě podlehla zraněním. Příčina nehody není známá. Jihomoravská policie hledá svědky neštěstí, zatím totiž nelze vyloučit verzi, že žena spadla pod auto, protože se jí udělalo špatně. Policejní mluvčí Petra Ledabylová svědky vyzvala, aby se přihlásili na policejní krizovou telefonickou linku 158 nebo kontaktovali přímo pracovníky brněnského dopravní inspektorátu na telefonním čísle 974 628 302.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Brankář Škarek opustil kemp Islanders a zamířil na farmu

Český hokejový brankář Jakub Škarek se z tréninkového kempu New York Islanders přesunul na farmu do Bridgeportu. Devatenáctiletého odchovance Jihlavy, jehož si Islanders vybrali loni ve třetím kole draftu na 72. pozici, čeká první sezona v Severní Americe. V minulém ročníku chytal Škarek ve finské lize za Pelicans Lahti.

Škarek uzavřel loni v červenci s Islanders tříletou nováčkovskou smlouvu. Za Lahti odchytal 22 utkání s průměrem 2,45 obdržené branky na zápas, úspěšností zákroků 90,58 procenta a jednou udržel čisté konto. V sedmi duelech nastoupil i ve druhé nejvyšší finské lize za Peliitat Heinola.

Další zprávy