Brněnská policie hledá svědky smrtelné nehody, seniorka spadla pod nákladní auto

ČTK ČTK
3. 2. 2016 18:24
V Brně zemřela ve středu dopoledne při dopravní nehodě třiadevadesátiletá seniorka. Na křižovatce ulic Úvoz a Pekařská spadla pod nákladní auto a na místě podlehla zraněním. Příčina nehody není známá. Jihomoravská policie hledá svědky neštěstí, zatím totiž nelze vyloučit verzi, že žena spadla pod auto, protože se jí udělalo špatně. Policejní mluvčí Petra Ledabylová svědky vyzvala, aby se přihlásili na policejní krizovou telefonickou linku 158 nebo kontaktovali přímo pracovníky brněnského dopravní inspektorátu na telefonním čísle 974 628 302.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 15 minutami

Německá ekonomika se těsně vyhnula recesi, HDP vzrostl o 0,1 procenta

Německá ekonomika se ve třetím čtvrtletí těsně vyhnula recesi. Hrubý domácí produkt se ve srovnání s předchozím čtvrtletím zvýšil o 0,1 procenta po poklesu 0,2 procenta v období duben až červen. Vyplývá to z údajů, které ve čtvrtek zveřejnil spolkový statistický úřad.

Zdroj: ČTK
před 18 minutami

Střelba na škole na východě Ruska: dva mrtví a tři zranění

Jednoho člověka zabil a další tři zranil útočník, který ve čtvrtek střílel na vysoké škole ve východoruském Blagověščensku. Policie podle agentury TASS uvedla, že motivem mladíka, který byl studentem školy a který poté spáchal sebevraždu, byly zřejmě spory se spolužáky.

"Na místě jsme našli těla dvou mladých lidí včetně útočníka," uvedla místní pobočka ruského ministerstva vnitra. Dodala, že zbraň měl registrovanou 19letý muž, který je považován za střelce. Útočníkovou obětí je rovněž 19letý student. V nemocnici skončili tři mladí lidé, stav dvou z nich byl označen jako středně vážný, oba podle médií museli podstoupit operaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy