reklama
 
 

Víkend přinese babí léto. Teploty vyšplhají až na 23 stupňů, v úterý se ale ochladí a zatáhne

13. 10. 2017
O víkendu se konečně dočkáme teplého podzimního počasí. Teploty vystoupají až k 23 stupňům Celsia a obloha bude převážně jasná nebo skoro jasná. Babí léto vydrží do pondělí a v úterý teploty spadnou až k 11 stupňům Celsia, kdy se dočkáme i mrholení nebo slabého deště.

Praha - Nadcházející víkend bude do Česka proudit teplý vzduch od jihozápadu, který přinese teplé podzimní počasí. V neděli rtuť teploměru vyšplhá až k 23 stupňům Celsia. Od úterý se ale podle vědců z Českého hydrometeorologického ústavu vrátí podzimní sychravé počasí a teploty spadnou až k 11 stupňům Celsia.

V pátek vydrží oblačná až polojasná obloha a teploty okolo 15 až 19 stupňů Celsia.

Sobota přinese polojasnou až jasnou oblohu a po ránu se zejména na západě území objeví mlhy nebo nízká oblačnost. Teploty dosáhnou na 17 až 21 stupňů Celsia.

V neděli se opět dočkáme jasné nebo skoro jasné oblohy a teploty vyšplhají na 19 až 23 stupňů Celsia. Ráno a dopoledne se ale místy objeví mlhy nebo nízká oblačnost.

Teplé podzimní počasí vydrží i v pondělí. Obloha bude jasná nebo skoro jasná a teploty mezi 19 až 23 stupni Celsia. Ráno a dopoledne se místy objeví mlhy nebo nízká oblačnost, která se ojediněle udrží po celý den.

V úterý se vrátí nevlídné podzimní počasí. Na většině území budou mlhy, nízká oblačnost a mrholení. Teploty spadnou na 11 až 15 stupňů Celsia.

V dalších dnech příštího pracovního týdne se dočkáme polojasné až oblačné oblohy a místy se objeví mlhy nebo nízká oblačnost. Ojediněle se objeví mrholení nebo slabý déšť. Teploty se budou pohybovat v rozmezí 16 až 21 stupňů Celsia.

autor: Domácí | 13. 10. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama