reklama
 
 

O víkendu přijde jaro, bude až 17 stupňů. Příští týden proprší, na horách napadne sníh

2. 3. 2017
O víkendu vystoupají teploty až na 17 stupňů, slunce se ale nedočkáme. Od neděle se začnou objevovat déšť a přeháňky, které budou na horách sněhové. Až do čtvrtečních 20 hodin meteorologové na západě Čech varují před silným větrem.

Praha - V nadcházejících dnech se dočkáme jarních teplot, rtuť teploměru vyšplhá až na 17 stupňů Celsia. Slunce si ale příliš neužijeme, převážně bude oblačná až zatažená obloha. Odborníci z Českého hydrometeorologického ústavu také předpovídají srážky, které budou na horách sněhové.

Ve čtvrtek bude proměnlivá oblačnost a ojediněle přijdou i srážky, na horách sněhové. Teploty vystoupají na 7 až 11 stupňů. Výstraha před silným větrem v západní části Česka platí až do 20 hodin.

V pátek se dočkáme oblačné až polojasné oblohy a oteplí se až na 12 stupňů. Od východu bude během dne foukat čerstvý vítr.

Sobota přinese polojasnou až oblačnou oblohu. Teploty dosáhnou až na jarních 17 stupňů. Foukat bude mírný jihovýchodní vítr.

Ani neděle nepřinese výraznou změnu. Na většině území bude polojasno až oblačno, místy se objeví déšť nebo přeháňky. Rtuť teploměru vystoupá nejvýše na 15 stupňů.

V pondělí meteorologové opět slibují zataženou oblohu. Na většině území bude déšť nebo přeháňky, které budou ve vyšších polohách smíšené nebo sněhové. Přes den teploty nepřekročí 11 stupňů.

Ani v dalších dnech příštího týdne si slunce příliš neužijeme. Bude převážně oblačno až zataženo a na většině území déšť, na horách sníh. Teploty se budou pohybovat od 5 do 10 stupňů.

autor: Domácí | 2. 3. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama