reklama
 
 

Soutěž od Tesca o 10 tisíc je falešná, varuje řetězec

1. 12. 2011 16:11
Když pošlete SMS, nic nedostanete, distancuje se Tesco od soutěže

Praha - Obchodní řetězec Tesco Stores ČR varuje zákazníky před podvodnou soutěží na internetu, jejíž organizátoři posílají lidem e-maily, ve kterých za zaslání placených SMS zpráv slibují možnost vyhrát poukázku na nákup v prodejnách Tesco v hodnotě 10 000 korun. Tesco tvrdí, že se soutěží nemá nic společného.

"Srdečně Vám blahopřejeme! Na základě speciálních kritérií byla vaše e-mailová adresa vybrána pro výhru poukázky na nákup v obchodech Tesco. Hodnota poukázky je 10 000 korun," stojí v rozesílané e-mailové zprávě, kterou má ČTK k dispozici. Součástí zprávy je odkaz na internetové stránky soutěže.

Po zodpovězení jednoduché otázky mají lidé odeslat SMS zprávu, jejíž cena je 50 korun. Vítězem soutěže o poukázky na nákup v supermarketech Tesco má být účastník s nejvyšším počtem získaných bodů. Ke službě se hlásí holandská firma R&D Media.

"Společnost Tesco Stores ČR byla upozorněna zákazníky, že se stali obětí klamavé soutěže o poukaz v hodnotě 10 000 korun na nákup v supermarketu Tesco. Společnost prohlašuje, že s touto soutěží nemá nic společného," sdělila mluvčí řetězce Eva Karasová, podle které Tesco nedalo organizátorovi soutěže souhlas k použití svého jména a loga.

"Tesco podniká veškeré právní kroky k zastavení zneužívání svého dobrého jména a loga ve spojitosti s touto soutěží," dodala Karasová.

autor: ČTK | 1. 12. 2011 16:11

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama