Nejlevnější byty v Česku. Prohlédněte si, co teď nabízejí realitní kanceláře

Klikněte pro vstup do fotogalerie.
Nejlevnější plnohodnotný byt, který jsme našli v aktuální nabídce realitních kanceláří, najdeme na litvínovském sídlišti Janov. Jde o byt 2+kk o 40 metrech čtverečních v Trebušické ulici.
Cena? Pouhopouhých 75 tisíc korun. Makléřka společnosti M&M reality se navíc obává, že cenu bude muset ještě snížit.
Zevnitř sice vypadají byty v Janově standardně, samotné sídliště má však špatnou pověst. Janov je považován za jednu z nejhorších sociálně vyloučených lokalit.
"Oblasti, jako jsou Janov, Krupka či části Varnsdorfu, se neustále vybydlují," vysvětluje Tomáš Hanauer z ústecké pobočky společnosti M&M reality. "Místy už ty byty ani žádnou hodnotu nemají. Nikdo tam nechce bydlet," dodává.
Foto: nonstopreality.cz
Filip Sýkora
11. 5. 2018 6:22
Ceny bydlení vzrostly za poslední roky v některých lokalitách až o třetinu. I přesto lze dnes v Česku najít nemovitosti s cenou okolo sto tisíc. Často se ovšem jedná o sice hezké byty, ale ve čtvrtích s nehezkou pověstí.
 

Právě se děje

před 47 minutami

Stát promine DPH u darů zdravotníkům nebo záchranářům

Ministerstvo financí promine daň z přidané hodnoty (DPH) u služeb nebo zboží, které poskytli dárci bezúplatně zdravotníkům, složkám integrovaného záchranného systému, armádě nebo zařízením sociálních služeb. Jde například o darování zdravotnického materiálu nebo občerstvení. Odpuštění daně platí od 12. března do skončení nouzového stavu. Zároveň ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) promine stokorunový správní poplatek spojený s vydáním potvrzení o bezdlužnosti nebo o stavu osobního daňového účtu. Vztahuje se to na potvrzení vydaná na základě žádostí, které budou podány ode dne účinnosti rozhodnutí do konce července. Opatření je ale omezeno na potvrzení vydávaná finanční nebo celní správou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy