Banka rozdá kondomy za číslo. Chce nové zákazníky

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
14. 7. 2012 8:30
Banka také oznámila, že získala zákazníka s pořadovým číslem 400 tisíc
Festivalové kondomy od mBank
Festivalové kondomy od mBank | Foto: mBank

Praha - Internetová banka mBank, která na český trh vstoupila v listopadu 2007, oznámila, že v minulých dnech získala zákazníka s pořadovým číslem 400 tisíc.

Stal se jím student vysoké školy. Právě mladí lidé jsou pro banku klíčovým segmentem. „Cítíme se být bankou první volby pro lidi, kteří končí školu, dorostli do věku, kdy odcházejí od rodičů a začínají se stavět na vlastní nohy," říká marketingový ředitel mBank Petr Vondráček.

Banka na ně zacílí i během devíti letních hudebních festivalů (např. Sázava Fest, Open Air Music Fest nebo Benátská noc). Hostesky na nich budou rozdávat kondomy s logem mBank výměnou za kontakty.

„Vtip je v tom, že na krabičce je nápis Dáš mi číslo? Zavolám ti… Hostesky si poznačí telefonní číslo dotyčného, jemuž v následujících dnech zavolají pracovníci telefonního prodeje a nabídnou mu produkty mBank," upřesňuje Vondráček.

Foto: Aktuálně.cz
Čtěte také:
Jde to i bez poplatků, mBank poprvé hlásí zisk
Nové banky bodují. Desítky tisíc účtů, miliardy korun
Bezpoplatková Fio banka vylepšuje platební karty

Dodavatelem speciální edice bankovních kondomů je společnost Primeros. „Vsadili jsme na kvalitu a oslovili zavedeného českého výrobce. Není to žádný dovoz z Asie. Kondomy splňují nejpřísnější normy. Krabička obsahuje na vnitřní straně i návod k použití," uzavírá Vondráček.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Turecko přesune v první fázi do Sýrie milion uprchlíků, řekl Erdogan

Turecko v první fázi přesune do Sýrie milion syrských uprchlíků ze svého území. Řekl to v úterý turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. Turecká armáda od 9. října bojuje na severu Sýrie proti tamním kurdským oddílům s cílem zřídit podél hranice zónu pro bezpečný návrat uprchlíků. Turecko jich přijalo od roku 2011 na 3,6 milionu.

"Zajistíme oblast od Manbidže po iráckou hranici a v první fázi umožníme milionu syrských uprchlíků vrátit se domů. Později zajistíme návrat dvou milionů lidí," prohlásil prezident.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

V Brazílii spadl obytný dům. Nejméně dva lidé jsou mrtví a deset je nezvěstných

Sedmipodlažní obytný dům se dnes náhle zřítil ve městě Fortaleza na severovýchodě Brazílie. Hasiči a záchranáři z trosek zatím vyprostili dva mrtvé a osm zraněných, kteří byli převezeni do nemocnice. Tragická bilance ale může být vážnější, protože pod rozvalinami jsou ještě minimálně další dva živí lidé a deset osob se pohřešuje, informovala brazilská média. Podle svědků několik osob stihlo z budovy vyběhnout a mezi zraněnými je i pár lidí, kteří šli kolem. Příčiny kolapsu domu dosud nejsou jasné.

Zdroj: ČTK
Další zprávy