LEO Express spouští prodej jízdenek na nové trasy

Ekonomika Ekonomika
16. 10. 2013 10:42
Železniční dopravce LEO Express spouští od 16. 10. prodej jízdenek na nový jízdní řád 2013/2014.
Foto: Jan Langer

Praha - Železniční dopravce LEO Express spouští od 16. 10. prodej jízdenek na nový jízdní řád 2013/2014. Všechny vlaky budou nově zastavovat v Přerově, dva spoje denně spojí Prahu a Staré Město u Uherského Hradiště.

V novém jízdním řádu bude LEO Express jako jediný ze tří hlavních dopravců (ještě České dráhy a Regiojet) na trase Praha- Ostrava zastavovat v Přerově. Přidáním Přerova a zrušením Pardubic se z LEO Express stává „Moravský Express", který nabere své cestující na Moravě a z Olomouce pojede bez zastavení až do Prahy.

"Přidáním Přerova, který je významnou dopravní křižovatkou v Olomouckém kraji, chceme zlepšit dopravní obslužnost města," řekl ředitel společnosti Leoš Novotný.

Jízdné ve třídě Economy na trase Praha - Přerov začíná od 175 Kč, Praha - Otrokovice od 223 Kč a Praha - Staré Město u Uherského Hradiště od 247 Kč (pro držitele speciální karty).

Od začátku svého provozu v listopadu 2012 převezly vlaky LEO Express více než 700 tisíc cestujících na trase Praha - Pardubice - Olomouc - Studénka - Ostrava - Bohumín - Karviná.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy