Nové klimatizace LG Inverter topí a šetří peníze

Ingrid Špátová
22. 11. 2011 12:54
Novinka v klimatizacích LG Inverter umí několik věcí najednou
Foto: Aktuálně.cz

Světový lídr a technologický inovátor v klimatizacích, společnost LG Electronics CZ, představuje nové klimatizace, které zajišťují pohodlné, zdravé a ekologické řešení vytápění během zimy. Za jednu topnou sezónu navíc dokáže ušetřit tisíce korun.

Nová generace klimatizací LG Inverter je ojedinělá díky úspoře energie. V porovnání s topením na elektřinu ušetří až sedmdesát osm procent nákladů. Vysoká efektivita, kdy úroveň šetření stoupá s četností používání, je dána novým DC kompresorem.

„Klimatizace neslouží jen v parných dnech. V zimě funguje díky principu tepelného čerpadla jako efektivní topení, kdykoliv pak jako výkonná čistička vzduchu. Nová generace klimatizací pak ještě posouvá energetickou efektivitu o značný kus dopředu," uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ. Díky optimalizovanému proudění vzduchu vytopí klimatizace místnost velmi rychle a to i při teplotách -15° Celsia. Současně jsou velmi tiché.

Díky čtyřnásobnému filtru a samočistící funkci zároveň foukají klimatizace LG Inverter stále čistý vzduch bez prachu, virů a bakterií, a to do vzdálenosti až dvanácti metrů. Filtry dokáží vyčistit až 99,9 procent nečistot ze vzduchu. Získaly certifikát od British Allergy Foundation and Kitasato LAB, která potvrzuje, že filtry v klimatizaci odstraňují pachy. Plazmový filtr, instalovaný do klimatizací Artcool a Libero R, odstraňuje i mikroskopické částice.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Čtyři Ázerbájdžánci zahynuli při výbuchu miny

Čtyři ázerbájdžánští civilisté přišli o život poté, co pod jejich automobilem explodovala protitanková mina v oblasti, kterou nedávno dobyla ázerbájdžánská vojska během šestitýdenní války s Arménií. Boje, které propukly 27. září, ukončila dohoda, dosažená v noci na 10. listopadu. O úmrtí civilistů informovala generální prokuratura v Baku, podle které pátý cestující ve voze vyvázl se zraněním. Výbuch zdůraznil nebezpečí, jakým Ázerbájdžánci čelí na tomto území. Minu nastražili arménští vojáci při svém odchodu z tohoto okresu, který spolu s dalšími šesti ázerbájdžánskými okresy po čtvrt století ovládali Arméni spolu s celým Náhorním Karabachem. 

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

Izraelci opět protestovali proti premiérovi

V izraelských městech se znovu konaly protesty proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, který čelí u soudu obžalobě z korupce. Izraelci proti němu protestují už 23 víkendů, dnes stejně jako v minulých případech jich několik tisíc přišlo před premiérovu rezidenci v Jeruzalémě. Další protesty se konaly v Tel Avivu, Caesareji, Holonu a v dalších městech. Cílem protestujících je přinutit Netanjahua k rezignaci. Kromě tří kauz, ve kterých už je souzen, chtějí demonstranti rozšířit jeho stíhání i o případ nákupu armádních ponorek. V této kauze byl Netanjahu vyslýchán, ale není obviněn. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy