Rok od roku méně. Podívejte se na modelky z letošního ženevského autosalonu

Prohlédněte si nejhezčí modelky v galerii.
Foto: Štěpán Procházka
Štěpán Procházka
9. 3. 2019 7:03
Doby, kdy se po zbrusu nových modelech na autosalonech válely spoře oděné modelky, jsou dávno pryč. V Ženevě proto letos v duchu politické korektnosti a genderové vyrovnanosti frčely hlavně slušivé kostýmy, odhalit koleno nebo rameno začíná být zřídkavou známkou odvahy. Na stánku Škody dokonce modelku doplnil i model. To však neznamená, že by to hosteskám neslušelo. Podívejte se do galerie na náš výběr.
 

Právě se děje

před 57 minutami

Erupce novozélandské sopky má již 16 obětí, záchranáři stále pátrají po dvou lidech

V nemocnici australského Sydney v sobotu zemřel muž zraněný při nedávné erupci sopky na novozélandském ostrově White Island, oznámil list The New Zealand Herald. Ve dvou nemocnicích v Sydney leží podle deníku osm zraněných, z nichž pět je v kritickém stavu. Lékaři se tak obávají, že počet obětí se může v příštích dnech dál zvýšit.

Policejní potápěči také znovu začali prohledávat vody blízko ostrova ve snaze najít těla dvou zbývajících obětí výbuchu. Na ostrov White Island byly vrtulníkem dopraveny dva potápěčské týmy, které se pokoušejí nalézt těla dvou dosud pohřešovaných obětí. Jejich pátrání zatím výsledek nepřineslo.

Dvě hledané oběti by měli být Novozélanďané, průvodce a kapitán lodi, která vozila turisty na ostrov, napsala agentura AP. V době pondělní erupce bylo na ostrově asi 47 turistů z Austrálie, USA, Německa, Číny, Velké Británie a Malajsie.

Další zprávy