Auta budoucnosti z Paříže. Je tu i nejrychlejší sedan světa

Auta budoucnosti z Paříže. Je tu i nejrychlejší sedan světa
Paříž je nyní nejen městem módy, ale i aut. Autosalon má za sebou dva novinářské dny a otevírá se pro veřejnost. Modelka na stánku Lexus má šaty sladěné s tvarem přední masky nového modelu NX.
Dívčí posádka nové fabie combi se oblékla podle barvy předváděného modelu.
Pozornost ale v Paříži poutají především auta. Toto je Bentley Mulsane Speed - nový nejrychlejší luxusní sedan světa. Jede až 305 kilometrů v hodině.
Lamborghini Asterion je zatím vystaven jen jako koncept. Jedná se o hybrid, který má kromě desetiválcového spalovacího motoru ve svých útrobách i tři elektromotory.
Foto: Radek Pecák
Radek Pecák Radek Pecák
4. 10. 2014 12:15
Fotogalerie: Podívejte se na největší hvězdy, rarity i koncepty z letošního pařížského autosalonu.
 

Právě se děje

před 48 minutami

V rybníku na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil dvaačtyřicetiletý muž

V rybníku u obce Bílý Kámen na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil muž narozený v roce 1979. Jeho tělo vytáhli z vody policejní potápěči dnes asi v 00:30. Pro potvrzení příčiny úmrtí bude nařízená pitva. ČTK to řekla mluvčí policie Dana Čírtková.

Policie se o události dozvěděla po 18:00. Dva muži se šli koupat do rybníku Lomák. "Jeden vlezl do vody a měl plavat a druhý po chvíli zjistil, že už ho na hladině nevidí, tak to oznámil policii, spustilo se pátrání," řekla Čírtková.

K rybníku přijeli hasiči, policisté i jejich potápěči. "V nočních hodinách, kolem 00:30 bylo skutečně nalezeno tělo utonulého muže - zřejmě utonulého, taky mohl mít zdravotní potíže," řekla Čírtková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy