Ukradená půlmiliarda je pro G4S Cash celoroční obrat

Red Dom
3. 12. 2007 13:37
Jak se charakterizuje firma Group4Securitas Cash Services na svých stránkách www.g4s.com:
Group 4 Securicor
Group 4 Securicor | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

- Služby poskytujeme prostřednictvím našich 10 operačních středisek a 3 středisek zpracování hotovosti."

- Základ našich úspěchů je založen v týmu více než 1000 odborně vyškolených a vycvičených profesionálů."

- K dispozici pro přepravu hotovosti a cenin máme více než 200 pancéřových vozů vybavených moderní bezpečnostní a komunikační technologií.

- Střediska zpracování hotovosti využívají moderní bankovní techniku s detekcí pravosti a kvality peněz.

- Roční obrat přesahuje 500 mil Kč a investice do obměny a modernizace bezpečnostních technologií každoročně představují několik desítek milionů korun. (zaměstnanec české pobočky G4S tedy ukradl z firmy hotovost rovnající se výši ročního obratu této bezpečnostní agentury - pozn. red)

ZPĚT na článek: Z bezpečnostní firmy ukradli půl miliardy v hotovosti 

Právě se děje

před 24 minutami

Disney bude od zaměstnanců vyžadovat očkování

Walt Disney Company se přidala k firmám, které od svých zaměstnanců začnou vyžadovat očkování proti nemoci covid-19. "Očkování je nejlepší nástroj, kterým můžeme celosvětovou pandemii dostat pod kontrolu a ochránit naše zaměstnance," vysvětlil agentuře AP mluvčí společnosti, jež provozuje zábavní parky, televize, filmová studia i vydavatelství.

Zaměstnancům, kteří dosud očkovaní nejsou, Disney poskytne 60 dnů na to, aby se nařízení přizpůsobili. Po dohodě s odbory rovněž firma oznámila, že očkování bude vyžadovat od všech budoucích pracovníků. Stejně jako Disney hodlají očkování od zaměstnanců vyžadovat firmy Walmart, Google, Facebook, Twitter, Uber, Lyft nebo noviny Washington Post. Podobné opatření, byť zatím ne plošně pro všechny pracovníky, zavádí i videotéka Netflix.

Zdroj: AP
Další zprávy