Policie se zabývá pádem chlapce z okna gymnázia v Boskovicích, je v nemocnici

ČTK ČTK
19. 9. 2023 15:40
Policie se zabývá pádem chlapce z okna gymnázia v Boskovicích, je v nemocnici

Policisté se zabývají pádem chlapce z okna gymnázia v Boskovicích na Blanensku. Skončil s vážným poraněním v nemocnici, je na operačním sále. O aktuálním stavu studenta informovala po 15:00 mluvčí Fakultní nemocnice Brno Veronika Plachá.

Server iDnes.cz uvedl, že podle jeho informací jeden z žáků gymnázia nečekaně vyskočil z okna ve druhém patře. Událost se stala v dopoledních hodinách. "Řešíme pád osoby z okna boskovického gymnázia, na místě jsou mimo jiné i kolegové z kriminální policie, věcí se zabýváme," řekl policejní mluvčí Petr Vala.

Mluvčí záchranářů Michaela Bothová uvedla, že záchranáři na místo vyslali pozemní i leteckou posádku. "Měli jsme v péči mladíka, po ošetření jsme jej se středně těžkým zraněním letecky transportovali do Dětské nemocnice," uvedla mluvčí.

Podle Plaché je chlapec ve vážném stavu. "Do Dětské nemocnice byl přijat s těžkým polytraumatem, jeho zranění jsou vážná. Je na operačním sále, čeká ho dlouhý operační výkon," řekla Plachá.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy