Pohřešovaný chlapec z Olomouce se ozval své rodině, je v pořádku

ČTK ČTK
Aktualizováno 14. 5. 2016 16:46
Policisté dnes od rána pátrali po jedenáctiletém chlapci z Olomouce. Chlapec v pátek večer utekl po tréninku neznámo kam, důvodem byly pravděpodobně neshody v rodině. Odpoledne však policie pátrání odvolala, chlapec se sám rodině ozval, sdělila mluvčí policie Marie Štrbáková. "Po odvysílání pátrání, které chlapec slyšel, se sám ozval své rodině, je v pořádku a bez zranění," řekla mluvčí.
Foto: Policie ČR
 

Právě se děje

před 29 minutami

Basketbalisté podlehli Dánsku a potřetí za sebou neuspěli

Čeští basketbalisté podlehli v kvalifikaci mistrovství Evropy ve Vilniusu Dánsku 90:91 a připsali si třetí porážku za sebou. Dánové oplatili výběru trenéra Ronena Ginzburga únorovou prohru z Pardubic 71:75 a po úvodních dvou neúspěších zvítězili podruhé za sebou. Radovali se především díky výkonu Gabriela Lundberga, který nastřílel 38 bodů.

Nejlepší střelcem českého týmu byl s 24 body pivot Martin Peterka, který si připsal i osm doskoků a dvě asistence. Sekundu před koncem měl možnost dát vítězný koš, ale trojkový pokus neproměnil.

Zbývající zápasy kvalifikace o šampionát v roce 2022, na kterém mají čeští reprezentanti díky pořádání jedné ze skupin v Praze účast jistou, čekají Ginzburgův výběr v únoru proti Litvě a Belgii.

Zdroj: ČTK
Další zprávy