Po střelbě na Náchodsku zůstali dva mrtví muži, zřejmě šlo o osobní spor

ČTK ČTK
Aktualizováno 9. 9. 2019 21:30
Dva mrtví muži zůstali v pondělí odpoledne po střelbě v jednom z rodinných domů v Červeném Kostelci na Náchodsku. Upozornil na to web televize Nova. Žádná další osoba, která by se podílela na střelbě, nebyla zjištěna, řekla náchodská policejní mluvčí Eva Prachařová. Kriminalisté událost vyšetřují. "Z prvotního šetření se mělo jednat o osobní spory mezi muži, šlo o místní. Co se přesně stalo, to objasní až další vyšetřování," řekla Prachařová. Bude nařízena soudní pitva a znalecká zkoumání. Policie se o případu dozvěděla těsně před 16:00. Na místo vyrazila zásahová jednotka, nebyla ale potřeba. "Odletěl prázdný, po střelbě zůstali v domě dva mrví muži," řekla Prachařová.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Kosovo uznává méně než 100 ze 193 států OSN, uznání stáhla Ghana

Uznání Kosova už stáhlo 16 zemí, a nezávislost této bývalé jihosrbské provincie tak nyní podporuje méně než 100 ze 193 členských států OSN. O víkendu přišla do Bělehradu příslušná nóta z Ghany, informovala agentura Tanjug.

Srbsko tím zaznamenalo další úspěch ve svém diplomatickém úsilí přesvědčovat země, které uznaly nezávislost Kosova, aby od tohoto svého rozhodnutí ustoupily. Priština to ostře kritizuje a loni kvůli snaze Srbska o její diplomatické blokování zavedla stoprocentní cla na dovoz srbského zboží.

Zdroj: ČTK
Další zprávy