Po střelbě na Náchodsku zůstali dva mrtví muži, zřejmě šlo o osobní spor

ČTK ČTK
Aktualizováno 9. 9. 2019 21:30
Dva mrtví muži zůstali v pondělí odpoledne po střelbě v jednom z rodinných domů v Červeném Kostelci na Náchodsku. Upozornil na to web televize Nova. Žádná další osoba, která by se podílela na střelbě, nebyla zjištěna, řekla náchodská policejní mluvčí Eva Prachařová. Kriminalisté událost vyšetřují. "Z prvotního šetření se mělo jednat o osobní spory mezi muži, šlo o místní. Co se přesně stalo, to objasní až další vyšetřování," řekla Prachařová. Bude nařízena soudní pitva a znalecká zkoumání. Policie se o případu dozvěděla těsně před 16:00. Na místo vyrazila zásahová jednotka, nebyla ale potřeba. "Odletěl prázdný, po střelbě zůstali v domě dva mrví muži," řekla Prachařová.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 29 minutami

Požár haly na Bruntálsku způsobil škodu okolo 20 milionů korun

Škodu okolo 20 milionů korun způsobil v sobotu ráno v Bílčicích na Bruntálsku požár výrobní haly na zpracování dřeva. Podle hasičů před vypuknutím ohně budovou otřásl výbuch. Příčinu výbuchu i následného požáru zjišťují vyšetřovatelé. Událost se obešla bez zranění.

Hasiči se o výbuchu a následném požáru haly o velikosti 30 krát 15 metrů dozvěděli okolo 5. hodiny ráno. Na místě pak zasahovaly dvě desítky hasičů z šesti profesionálních a dobrovolných jednotek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy