Na Ještědu pátrali celou noc po ztracené seniorce. Žena mezitím odjela vlakem domů

Domácí Domácí
21. 6. 2017 11:30
Záchranáři horské služby a policisté v noci na středu pátrali na Ještědu a v jeho okolí po jednadevadesátileté seniorce z Drážďan, která se ztratila při zájezdu. Pohřešování ohlásila delegátka zájezdu, když při odjezdu zjistila, že jedna účastnice chybí. Pátrací akce trvala od večera až do půl třetí ráno. "Do akce jsme zapojili čtrnáct našich profesionálních i dobrovolných členů a tři psovody. Zároveň jsme požádali o pomoc Policii ČR," upřesnil zasahující člen Horské služby Jizerské hory Tomáš Prchal. Ráno už ale pátrání nepokračovalo. Policisté totiž dostali informaci z Drážďan, že žena odjela sama domů vlakem, když zjistila, že zájezd odjel bez ní.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Jan Langer
 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Trump omilostnil exporadce Flynna, zapleteného do ruského vlivu na přechozí volby

Americký prezident Donald Trump na Twitteru oznámil, že omilostnil svého někdejšího bezpečnostního poradce Michaela Flynna, který se na konci roku 2017 přiznal, že lhal Federálnímu úřadu pro vyšetřování (FBI). Ten ho vyslýchal v rámci vyšetřování údajného vlivu Ruska na prezidentské volby v roce 2016. Informovala o tom agentura Reuters.

Udělení milosti Flynnovi je vyvrcholením čtyřleté politické a právní aféry. O chystané milosti pro Flynna psal už dříve dnes server Axios s odvoláním na nejmenované zdroje. Udělení milosti Flynnovi podle něj znamená, že do záležitosti už dál nebudou moci promluvit soudy ani ministerstvo spravedlnosti poté, co se v lednu podle všeho stane prezidentem demokrat Joe Biden.

Zdroj: ČTK
Další zprávy