Luxus za 55 milionů. Nahlédněte do zrenovované Krejčířovy vily, která je na prodej

Luxus za 55 milionů. Nahlédněte do zrenovované Krejčířovy vily, která je na prodej
Podle realitního serveru je stavba připravena k dokončení interiérů.
...
Spojovací tunel, který propojuje garáže se zbytkem stavby.
...
Foto: Nemovito (se souhlasem k užití)
ČTK ČTK
Aktualizováno 12. 8. 2023 17:49
Vila odsouzeného Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy je znovu na prodej. Po rozsáhlé rekonstrukci je v nabídce téměř za 55 milionů korun, což je dvojnásobek původní ceny. Vyplývá to z informací na serveru Sreality.cz. Pokusy o dražbu vily začaly v roce 2016, v listopadu 2021 byla vydražena za 21,38 milionu korun. Na inzerát upozornil server iDnes.cz.

Podle realitního serveru je stavba připravena k dokončení interiérů. "V letech 2022 a 2023 byla na domě vyměněna střecha, byl instalován nový výtah, nová fasáda, došlo k opravám plotů, kompletnímu zajištění domu a výměnám či doplnění chybějících exteriérových prvků," uvádí inzerát. V původním stavu je podle inzerce rovněž zahrada s venkovním kurtem.

Z černošické vily uprchl Krejčíř v roce 2005 během policejní prohlídky. Od roku 2007 žije v Jihoafrické republice, kde je od listopadu 2013 ve vězení. Vedle trestu za únos a pokus o vraždu čelí v Africe i obvinění z několika pokusů o útěk a ze spiknutí s cílem zavraždit policistu a právního konzultanta. V Česku pražský vrchní soud v roce 2018 Krejčířovi pravomocně potvrdil souhrnný trest 15 let vězení za pokus o vytunelování státního podniku Čepro a za řadu dalších činů. Česká republika usiluje od roku 2007 o Krejčířovo vydání.

Pokusy vydražit větší ze dvou Krejčířových černošických vil začaly v roce 2016. Vila byla v exekuci, v srpnu 2019 ji poškodil rozsáhlý požár, který její cenu drasticky snížil. Vydražit se ji podařilo na osmý pokus, který se uskutečnil loni v listopadu, kdy ji získala za 21,38 milionu korun Petra Kučerová. Její rodina podnikající v realitách podle serveru koupila v­ roce 2017 i menší Krejčířovu vilu v černošické Karlštejnské ulici.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy