reklama
 
 

Bělobrádek si střílí z Babišova pořadu. Jen čekám, kdo mě zlobbuje, žertuje v Pavlově cukrárně

7. 6. 2016 11:06
Nový internetový pořad šéfa hnutí ANO Babišova kavárna nezůstal bez odezvy. Předseda lidovců Pavel Bělobrádek natočil vlastní video Pavlova cukrárna. Paroduje v něm Babišovu častou kritiku tradičních politických stran.

Praha - Vicepremiér Pavel Bělobrádek bleskově zareagoval na nový internetový pořad Babišova kavárna, který šéf hnutí ANO Andrej Babiš zveřejnil ve čtvrtek na stranickém YouTube účtu. Bělobrádek si ze svého koaličního kolegy dělá legraci v parodii nazvané Pavlova cukrárna.

V narychlo sestříhaném videoklipu, jehož dramaturgie i znělka jsou stejné jako u Babišova pořadu, si střílí z kritiky tradičních politických stran. Ty Babiš opakovaně obviňuje ze lží a korupce.

"Naším úkolem je vysedávat v kavárnách a čekat, zda nás zlobbují firmy z hazardu, popřípadě z tabákové lobby. Ve volném čase se samozřejmě snažíme vymýšlet některé koaliční podrazy, popřípadě okopávání kotníků. Zbude-li nám nějaký volný čas, tak se systematicky připravujeme na to, abychom mohli lhát, protože to je hlavní náplní nás tradičních politických stran," říká s vážnou tváří šéf lidovců a proslov zakončí vypitím dvou panáků.

Zatímco Andrej Babiš si na natáčení Babišovy kavárny najal bývalou hlasatelku zpráv TV Nova Pavlu Charvátovou a mediální firmu, Bělobrádek s asistentem pořad sestříhali za jedno odpoledne. Jako rekvizity jim postačila slivovice a mísa věnečků. Naproti tomu Babiš promlouvá voličům z luxusního prostředí vlastní kavárny v centrále ANO na pražském Chodově.

autor: Lucie Stuchlíková | 7. 6. 2016 11:06

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama